Textová přání ke svátku
Ostatní
Monika - přání ke svátku

Přejeme, Moniko, k svátku,
ať prožiješ pravou pohádku,
na kterou jen tak nezapomeneš,
dneska se splní vše, co chceš.


Přáníčko Monika se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Velikonocům. Podívejte se též na Gratulace k svátku. Mohlo by vás také zajímat Přání pro moji maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Monika? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Monika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Monika, přání ke svátku, Růže, obrázky, oslava, pro synovce a synovce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro synovce, maminku, partnera, důchodce, fotbalisty, mámu, partnerku, ředitele, tchána, holky, skauty, podřízené, seniory, ženy, přítelkyni, myslivce, kamarády, kámoše, dědečka, prababičku, geokeškaře, tenisty, učitele, vnuky, pravnoučata, tátu, kluky, chlapce, bratra, hokejisty nebo pro přítele.


Klíčová slova: obrázky, oslava, Ke svátku, gratulace, verše, mms, 2020, básnička, texty, text, Monika, veršované, sms, k narozeninám, narozeninové, zdarma, elektronické, pohlednice, 2020, Monika, blahopřání, Ke svátku, vtipné, ke stažení, přáníčko, přání


Dnešní den (7. červen 2020) slaví svůj svátek Iveta, Yveta, Slavoj, Slavibor a Slaviboj, zítra (8. červen 2020) oslavuje jmeniny Medard a Pěva, pozítří (9. červen 2020) má svátek Stanislava a Anabela, 10. červen 2020 bude mít svátek Gita a Margita. 11. červen 2020 bude slavit Bruno a Barnabáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jitka

Přání k svátku pro Dášu

Přání k narození miminka

Blahopřání k narozeninám dědečkovi

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů