Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Monika - přání ke svátku

Přejeme, Moniko, k svátku,
ať prožiješ pravou pohádku,
na kterou jen tak nezapomeneš,
dneska se splní vše, co chceš.


Text gratulace Monika je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Velikonocům. Podívejte se též na Přáníčko 60 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, Výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Monika? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Monika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Monika, přání ke svátku, Květiny, Monika, ke stažení, pro neteř a neteř

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro neteř, elektrikáře, horolezce, mámu, kamarádku, hasiče, maminku, chlapce, golfisty, vnoučata, pravnoučata, švagrovou, rockera, paní učitelku, skauty, šéfa, pradědu, geokeškaře, milence, seniory, trenéry, vojáky, basketbalisty, chlapy, dceru, lékaře, sportovkyni, kámoše, profesory, ségru nebo pro prababičku.


Klíčová slova: Monika, ke stažení, narozeniny, přáníčko, ecards, blahopřání, dětské, elektronické, texty, animace, humorné, gif, básnička, narozeninové, originální, animované, oslava, text, horolezce, mms, 2023, sms, online, k narozeninám, přáníčka, nejhezčí, vtipné


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů