Textová přání ke svátku
Ostatní
Monika - přání ke svátku

Přejeme, Moniko, k svátku,
ať prožiješ pravou pohádku,
na kterou jen tak nezapomeneš,
dneska se splní vše, co chceš.


Přáníčko Monika se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Velikonocům. Podívejte se též na Blahopřání ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Přání pro moji maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Monika se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Monika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Monika, přání ke svátku, Svázaná kytice, básnička, k narozeninám, pro pradědu a pradědu

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pradědu, havíře, sportovce, myslivce, bafunáře, fotbalisty, zahrádkáře, chlapa, sestřenici, turisty, chlapce, kustody, přítele, děti, synovce, strýčka, strýce, partnera, ženy, basketbalisty, golfisty, švagrovou, spolužáky a spolužačky, ředitele, tchána, expartnerky, holky, spolupracovníky, učitelky, vnučky nebo pro štamgasty.


Klíčová slova: básnička, k narozeninám, Monika, verše, přáníčko, pohlednice, Ke svátku, Ke svátku, text, 2022, ke stažení, přáníčka, sms, Monika, vtipné, mms, narozeniny, gratulace, přání, dětské, obrázky, zdarma, oslava, elektronické, 2022, narozeninové


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jitka

Přání k svátku pro Dášu

Přání k narození miminka

Blahopřání k narozeninám dědečkovi

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů