Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Monika - přání ke svátku

Přejeme, Moniko, k svátku,
ať prožiješ pravou pohádku,
na kterou jen tak nezapomeneš,
dneska se splní vše, co chceš.


Přáníčko Monika je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Velikonocům. Podívejte se též na Gratulace Vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Monika sdílet s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Monika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Monika, přání ke svátku, Květiny, dětské, zdarma, pro prababičku a prababičku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prababičku, junáky, švagrovou, vojáka, miláčka, dvojčata, vedoucího, golfisty, neteř, rockera, dceru, kluky, partnerku, puberťáka, sestřenici, kustody, šéfku, přítele, motorkáře, syna, chlapce, otužilce, holčičku, děvčátko, snachu, zahradníka, muže, keškaře, zahrádkáře, babičku nebo pro cestovatele.


Klíčová slova: dětské, zdarma, sms, verše, online, humorné, elektronické, básnička, 2023, Monika, 2023, přáníčka, nejhezčí, vtipné, pohlednice, blahopřání, originální, mms, švagrovou, přáníčko, ecards, text, animace, ke stažení, gif, animované, Ke svátku


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů