Textová přání ke svátku
Ostatní
Monika - přání ke svátku

Přejeme, Moniko, k svátku,
ať prožiješ pravou pohádku,
na kterou jen tak nezapomeneš,
dneska se splní vše, co chceš.


Přáníčko Monika se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k Velikonocům. Podívejte se též na Blahopřání Není svatba jako svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání pro moji maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Monika s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Monika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Monika, přání ke svátku, Svázaná kytice, přáníčka, narozeninové, pro ředitele a ředitele

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitele, hokejisty, milenku, rybáře, přítele, sestru, zahrádkáře, kamarády, kluky, tenisty, strýčka, dospělé, kustody, chlapce, pionýry, pradědu, tchyni, sousedy, maséry, manželku, kámošky, maminku, děti, malé děti, fotbalisty, vnuky, partnera, holčičky, slečny, děti nebo pro expartnery.


Klíčová slova: přáníčka, narozeninové, Ke svátku, oslava, 2021, dětské, 2021, elektronické, přání, mms, přáníčko, verše, obrázky, Ke svátku, k narozeninám, Monika, zdarma, ke stažení, veršované, básnička, narozeniny, texty, pohlednice, gratulace, blahopřání, vtipné


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jitka

Přání k svátku pro Dášu

Přání k narození miminka

Blahopřání k narozeninám dědečkovi

Zamilované SMSky pro holku

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů