Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nela - přání ke svátku

Milá Nelo,
dnes máš svátek,
posílám Ti psaníčko,
nejlepší přáníčko,
pevné zdravíčko,
nasávej sluníčko,
dobrého humoru,
pestrého života,
a splň si své sny!
Všechno nejlepší, Nelo!


Přáníčko Nela patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Není svatba jako sňatek. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k MDŽ. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Nela? Pak se o něj podělte s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Nela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko nela

oslava jmenin, nela, přání ke svátkuNela, přání ke svátku, Růžička, přáníčka, mms, pro kamioňáka a kamioňáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, dívky, partnerku, muzikanta, pravnoučata, kámošky, kluky, ředitele, důchodce, kolegu, milenku, otužilce, hudebníky, šéfku, účetní, slečny, nejlepší kamarádku, učitelky, paní učitelku, maséry, elektrikáře, bratra, junáky, miláčka, přátele, dospělé, děti, dceru, prarodiče, hasiče nebo pro snachu.


Klíčová slova: přáníčka, mms, gratulace, 2024, oslava, pohlednice, online, narozeniny, Nela, přání, Ke svátku, narozeninové, zdarma, Ke svátku, veršované, verše, obrázky, animace, partnerku, přáníčko, nejhezčí, texty, text, gif, dětské, originální, ke stažení


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů