Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nela - přání ke svátku

Milá Nelo,
dnes máš svátek,
posílám Ti psaníčko,
nejlepší přáníčko,
pevné zdravíčko,
nasávej sluníčko,
dobrého humoru,
pestrého života,
a splň si své sny!
Všechno nejlepší, Nelo!


Text Nela je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Není svatba jako sňatek. Podívejte se též na Blahopřání Firemní PF. Mohlo by vás také zajímat Přání k pětadvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Nela s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Nela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Nela, přání ke svátku, Kytičky, přáníčko, k narozeninám, pro cyklisty a cyklisty

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cyklisty, sestřenici, paní učitelku, vnoučata, nadřízeného, kuchaře, skauty, letce, otce, přítele, zaměstnance, partnera, dvojčata, golfistu, vnuka, dědu, slečnu, kamioňáka, nejlepší kamarádku, kamarádku, motorkáře, bafunáře, rockera, vnučky, mistra, miláčka, sousedy, spolupracovníky, tetu, basketbalisty nebo pro myslivce.


Klíčová slova: přáníčko, k narozeninám, Ke svátku, gif, Nela, humorné, 2023, oslava, obrázky, Nela, online, blahopřání, přání, narozeniny, sms, verše, animace, 2023, paní učitelku, pohlednice, dětské, narozeninové, zdarma, vtipné, text, básnička, mms


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů