Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Olga - přání ke svátku

K svátku popřát Olze
zapomenout nelze.
Proto hodně zdraví, štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti!


Text gratulace Olga patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Podívejte se též na Gratulace pro Františka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Den Žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Olga s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Olga, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Olga, přání ke svátku, Růžička, 2023, <strong>Olga</strong>, pro mámu a mámu

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mámu, profesorky, kuchaře, důchodce, bratrance, golfistu, kamioňáka, cestovatele, prababičku, vnučky, milence, babičku, malé děti, havíře, maséry, věřící, ředitelku, kamarády, turisty, lékaře, letce, puberťáka, maminku, tchyni, švagrovou, rockera, tenisty, děvče, cyklisty, rybáře nebo pro bráchu.


Klíčová slova: 2023, Olga, Olga, dětské, veršované, Ke svátku, oslava, texty, básnička, animace, ke stažení, ecards, online, blahopřání, přání, Ke svátku, 2023, gif, kuchaře, gratulace, vtipné, obrázky, elektronické, narozeninové, sms, pohlednice, k narozeninám


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít na webu

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů