Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Olga - přání ke svátku

K svátku popřát Olze
zapomenout nelze.
Proto hodně zdraví, štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti!


Text Olga je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Podívejte se též na Blahopřání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Olga sdíleli s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Olga, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Olga, přání ke svátku, Květiny, animované, sms, pro tatínka a tatínka

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, muže, kamarády, nadřízené, sousedy, fotbalisty, chlapa, kněze, pejskaře, geokeškaře, švagrovou, expartnery, kámošky, faráře, chlapy, spolupracovníky, lékaře, přítelkyni, vojáky, malé děti, ženy, chlapečka, slečny, slečnu, důchodce, milenku, bratra, cestovatele, včelaře, dceru nebo pro manželku.


Klíčová slova: animované, sms, básnička, gif, originální, obrázky, ke stažení, k narozeninám, přání, verše, narozeniny, 2023, mms, gratulace, ecards, zdarma, online, narozeninové, kamarády, humorné, přáníčko, veršované, pohlednice, nejhezčí, 2023, vtipné, dětské


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů