Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Patrik - přání ke svátku

Patriku, Patriku,
Ty máš všechno v malíku.
Ať se Ti jak dosud daří,
svátek oslav, jak se patří!


Text gratulace Patrik patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tatínka. Podívejte se též na Přáníčko pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Patrik s vašimi sledujícími na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Patrik, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko patrik

květy, patrik, přání ke svátkuPatrik, přání ke svátku, Růžička, elektronické, k narozeninám, pro nadřízené a nadřízené

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízené, chlapečka, letce, tátu, dceru, vnučky, syna, rybáře, elektrikáře, nejlepšího kamaráda, bratrance, věřící, vinaře, pionýry, tchána, strejdu, nadřízeného, zaměstnance, zahrádkáře, expartnery, dědečka, kamarády, přítele, lesníka, golfisty, kámošky, faráře, kamioňáka, sestru, kustody nebo pro kluky.


Klíčová slova: elektronické, k narozeninám, ke stažení, nejhezčí, básnička, pohlednice, Ke svátku, verše, 2024, zdarma, ecards, gif, narozeniny, narozeninové, přáníčka, vtipné, 2024, texty, letce, veršované, dětské, humorné, blahopřání, gratulace, online, originální, animované


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů