Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Patrik - přání ke svátku

Patriku, Patriku,
Ty máš všechno v malíku.
Ať se Ti jak dosud daří,
svátek oslav, jak se patří!


Přáníčko Patrik se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tatínka. Podívejte se též na Přání dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Patrik? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Patrik, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Patrik, přání ke svátku, Růže, <strong>Ke svátku</strong>, ke stažení, pro turisty a turisty

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, holky, puberťáka, profesorky, muže, faráře, milenku, otužilce, chlapce, lesníka, dívky, sestru, slečny, sourozence, rodiče, zaměstnance, ředitelku, bráchu, švagrovou, rockera, děvče, kamarády, expartnerky, maminku, otce, lékaře, přátele, dědečka, ředitele, strýce nebo pro maséry.


Klíčová slova: Ke svátku, ke stažení, oslava, veršované, text, blahopřání, humorné, pohlednice, Patrik, narozeniny, animace, Patrik, nejhezčí, obrázky, mms, 2023, přáníčko, Ke svátku, puberťáka, texty, gratulace, básnička, originální, animované, zdarma, gif, ecards


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů