Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Patrik - přání ke svátku

Patriku, Patriku,
Ty máš všechno v malíku.
Ať se Ti jak dosud daří,
svátek oslav, jak se patří!


Blahopřání Patrik patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tatínka. Podívejte se též na Blahopřání K Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Patrik s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Patrik, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Patrik, přání ke svátku, Tulipány, mms, přáníčko, pro přítele a přítele

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítele, ženu, kuchaře, šéfku, sourozence, expartnerky, švagra, účetní, dědečka, malé děti, turisty, nejlepší kamarádku, bafunáře, důchodce, holčičku, dvojčata, spolužáky a spolužačky, tenisty, zetě, manželku, děvčátko, pejskaře, děvče, profesory, mistra, pionýry, vnoučata, šéfovou, trenéry, bratrance nebo pro profesorky.


Klíčová slova: mms, přáníčko, Ke svátku, animované, humorné, originální, ke stažení, narozeninové, ecards, gratulace, Patrik, verše, texty, text, obrázky, nejhezčí, přání, dětské, kuchaře, Ke svátku, pohlednice, narozeniny, Patrik, oslava, k narozeninám, veršované, 2024


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů