Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Patrik - přání ke svátku

Patriku, Patriku,
Ty máš všechno v malíku.
Ať se Ti jak dosud daří,
svátek oslav, jak se patří!


Text gratulace Patrik se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tatínka. Podívejte se též na SMS přání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Patrik můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Patrik, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Patrik, přání ke svátku, Svázaná kytice, <strong>2023</strong>, básnička, pro bratrance a bratrance

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratrance, sourozence, kamioňáka, děti, tchyni, zeťáka, bráchu, miláčka, kamarádku, geokeškaře, tenistky, bratra, dívky, chlapce, kustody, golfisty, spolužáky a spolužačky, junáky, manželku, účetní, nejlepšího kamaráda, zetě, elektrikáře, štamgasty, ségru, hokejisty, pejskaře, manžela, podřízené, šéfku nebo pro ředitelku.


Klíčová slova: 2023, básnička, pohlednice, oslava, originální, animované, text, texty, vtipné, Patrik, dětské, přání, gif, sms, verše, k narozeninám, Ke svátku, narozeniny, kamioňáka, 2023, gratulace, humorné, zdarma, blahopřání, Ke svátku, ke stažení, veršované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů