Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pavla - přání ke svátku

Pavla dneska svátek slaví!
Přejem hodně lásky, zdraví,
taky úspěchů a štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti!


Text gratulace Pavla je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Není svatba jako svatba. Podívejte se též na Gratulace pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Přání k cínové svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pavla sdíleli s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavla, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Pavla, přání ke svátku, Květiny, veršované, obrázky, pro babičku a babičku

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro babičku, teenagery, kámošky, dívky, geokeškaře, dívku, ženy, dědu, vnuky, bafunáře, seniory, chlapce, nadřízené, bráchu, manželku, dceru, partnera, kolegy, zahrádkáře, bráchu, ségru, kustody, kolegu, holky, horolezce, ženu, lékaře, kámoše, kamarádku, sportovce nebo pro profesory.


Klíčová slova: veršované, obrázky, 2023, originální, nejhezčí, gratulace, humorné, ecards, básnička, text, mms, Ke svátku, vtipné, animace, k narozeninám, oslava, zdarma, Pavla, kámošky, verše, narozeninové, gif, blahopřání, online, Pavla, elektronické, přání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů