Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pavla - přání ke svátku

Pavla dneska svátek slaví!
Přejem hodně lásky, zdraví,
taky úspěchů a štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti!


Přáníčko Pavla je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Není svatba jako svatba. Podívejte se též na Přání k narození dítěte. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Velikonoce jsou zde. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pavla? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavla, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pavla, přání ke svátku, Květiny, narozeninové, verše, pro dívku a dívku

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívku, ženy, prarodiče, tetu, motorkáře, strejdu, švagrovou, manžela, milenku, ředitelku, bráchu, hudebníky, ségru, šéfovou, rybáře, seniory, horolezce, snachu, přítele, dceru, podřízené, děti, věřící, kustody, důchodce, vnuky, vojáka, tatínka, sestřenici, maséry nebo pro ředitele.


Klíčová slova: narozeninové, verše, obrázky, básnička, online, vtipné, dětské, humorné, Ke svátku, elektronické, mms, Pavla, ecards, gif, blahopřání, 2023, Ke svátku, veršované, prarodiče, 2023, přání, zdarma, texty, text, k narozeninám, přáníčko, animované


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů