Textová přání ke svátku
Ostatní




Pavlína - přání ke svátku

Že má svátek Pavlína,
není velká novina.
Máme pro Tebe překvápko,
dozvíš se ho zakrátko...
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Pavlína je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Blahopřání Posílám Ti kytičku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Pavlína? Pak se o něj podělte se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavlína, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pavlína, přání ke svátku, Svázaná kytice, ke stažení, přáníčko, pro ségru a ségru

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, prarodiče, manžela, skauty, holky, bratrance, učitelky, švagra, přátele, dceru, děti, přítelkyni, fotbalisty, vnuky, kustody, strýce, chlapa, podřízené, pionýry, bafunáře, štamgasty, přítele, spolužáky a spolužačky, babičku, maséry, manželku, turisty, tátu, sestřenici, dívky nebo pro tenisty.


Klíčová slova: ke stažení, přáníčko, obrázky, zdarma, vtipné, 2021, přání, Ke svátku, Pavlína, přáníčka, narozeninové, text, básnička, gratulace, blahopřání, mms, verše, elektronické, oslava, narozeniny, 2021, veršované, Pavlína, k narozeninám, dětské, Ke svátku


Dnešní den (22. září 2021) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2021) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2021) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2021 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2021 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Text přání k svátku Eva

Blahopřání k ukončení studia

Blahopřání k narozeninám 13 let

Texty přání k narozeninám

Zamilované SMS pro holku

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů