Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pavlína - přání ke svátku

Že má svátek Pavlína,
není velká novina.
Máme pro Tebe překvápko,
dozvíš se ho zakrátko...
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Pavlína se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Gratulace pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Pavlína s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavlína, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pavlína, přání ke svátku, Růže, humorné, přáníčko, pro šéfku a šéfku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfku, muže, manžela, děvče, mámu, rodiče, tenisty, otužilce, muzikanta, děvčátko, prarodiče, šéfa, sousedy, tetu, neteř, sestru, kuchaře, chlapy, pravnoučata, hasiče, holčičku, tchyni, junáky, zaměstnance, dospělé, elektrikáře, golfisty, tatínka, účetní, strýčka nebo pro seniory.


Klíčová slova: humorné, přáníčko, vtipné, narozeniny, gratulace, text, pohlednice, Pavlína, básnička, elektronické, zdarma, ecards, k narozeninám, blahopřání, přáníčka, Ke svátku, 2023, originální, manžela, obrázky, animace, Ke svátku, sms, 2023, texty, animované, nejhezčí


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů