Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pavlína - přání ke svátku

Že má svátek Pavlína,
není velká novina.
Máme pro Tebe překvápko,
dozvíš se ho zakrátko...
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Pavlína se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Gratulace pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Velikonoční přání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pavlína? Potom se o text podělte s bližními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pavlína, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko pavlína

dáreček k svátku, pavlína, přání ke svátkuPavlína, přání ke svátku, Svázaná kytice, přání, oslava, pro babičku a babičku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro babičku, dědečka, švagrovou, bratra, dvojčata, skauty, sestřenici, mámu, děti, zahrádkáře, ředitelku, pionýry, dceru, paní učitelku, hudebníky, dětičky, podřízené, včelaře, lékaře, hasiče, šéfovou, kolegy, myslivce, vnoučata, vnuka, zaměstnance, letce, miláčka, spolupracovníky, pejskaře nebo pro golfistu.


Klíčová slova: přání, oslava, text, Pavlína, pohlednice, animace, gratulace, verše, přáníčka, vtipné, gif, nejhezčí, Ke svátku, zdarma, přáníčko, básnička, narozeniny, veršované, švagrovou, animované, ecards, ke stažení, Ke svátku, sms, online, mms, dětské


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů