Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pepa - přání ke svátku

Drahý Pepo,
víno se nalévá,
oslava se chystá,
přejeme Ti všichni k svátku,
lásku, štěstí, pohodu,
dáme Ti dárky na památku!
Hodně smíchu a zábavy,
a bujarou oslavu!
Všechno nejlepší, Pepo!


Přáníčko Pepa se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro každého. Podívejte se též na Velikonoční přání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pepa s bližními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Pepa, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko pepa

dárek, pepa, přání ke svátkuPepa, přání ke svátku, Svázaná kytice, zdarma, sms, pro věřící a věřící

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro věřící, partnerku, kamioňáka, spolupracovníky, šéfku, elektrikáře, ségru, milenku, chlapy, přítele, hokejisty, švagra, tenistky, pravnoučata, golfisty, dospělé, ředitele, sestru, lékaře, tchyni, zaměstnance, pionýry, kamarády, golfistu, letce, vedoucího, ženy, vnučku, rybáře, malé děti nebo pro babičku.


Klíčová slova: zdarma, sms, přání, narozeninové, gif, přáníčka, obrázky, Ke svátku, Pepa, dětské, vtipné, oslava, nejhezčí, veršované, originální, k narozeninám, narozeniny, pohlednice, kamioňáka, texty, ke stažení, 2024, elektronické, ecards, básnička, Pepa, online


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů