Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Petra - přání ke svátku

Petro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Petra se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro maminku. Podívejte se též na Blahopřání Moje milá maminko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Petra s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Petra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko petra

kousek dortu, petra, přání ke svátkuPetra, přání ke svátku, Svázaná kytice, zdarma, humorné, pro horolezce a horolezce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro horolezce, hasiče, trenéry, děti, paní učitelku, vnučky, holky, prababičku, švagrovou, kamioňáka, dědu, pravnoučata, chlapce, dvojčata, včelaře, keškaře, kuchaře, sportovce, vojáka, havíře, mistra, nejlepšího kamaráda, děvče, kamarády, zetě, malé děti, důchodce, turisty, basketbalisty, sestřenici nebo pro sestru.


Klíčová slova: zdarma, humorné, Ke svátku, 2024, Ke svátku, ecards, přáníčka, elektronické, narozeniny, Petra, nejhezčí, animované, ke stažení, narozeninové, k narozeninám, texty, verše, blahopřání, trenéry, 2024, přáníčko, básnička, online, animace, Petra, veršované, přání


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů