Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Petra - přání ke svátku

Petro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Blahopřání Petra se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro maminku. Podívejte se též na Přáníčko 25 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Přání lásce mojí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Petra sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Petra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Petra, přání ke svátku, Růže, básnička, mms, pro sourozence a sourozence

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, bráchu, tchána, skauty, dvojčata, dospělé, kámoše, keškaře, bráchu, manžela, syna, vnučky, dívku, kamarádku, učitele, holky, nejlepší kamarádku, cestovatele, spolužáky a spolužačky, faráře, neteř, vojáky, šéfku, pravnoučata, včelaře, tetu, důchodce, ségru, tchyni, junáky nebo pro nejlepšího kamaráda.


Klíčová slova: básnička, mms, veršované, humorné, gratulace, animované, originální, přáníčka, vtipné, blahopřání, animace, oslava, 2023, sms, narozeninové, online, k narozeninám, ecards, tchána, pohlednice, narozeniny, Petra, texty, nejhezčí, verše, Ke svátku, přání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů