Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Petra - přání ke svátku

Petro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text gratulace Petra je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro maminku. Podívejte se též na Přáníčko pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Texty přání k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Petra? Potom se o text podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Petra, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Petra, přání ke svátku, Kytice, <strong>Petra</strong>, texty, pro vodáka a vodáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vodáka, seniory, horolezce, skauty, kustody, zaměstnance, kamarády, lesníka, puberťáka, vnuky, děvčátko, dětičky, kamioňáka, geokeškaře, holky, rodiče, nejlepšího kamaráda, mistra, rockera, zahradníka, partnerku, pravnoučata, přítele, kámoše, chlapce, pionýry, vnučky, vnuka, řidiče, bráchu nebo pro vojáka.


Klíčová slova: Petra, texty, k narozeninám, zdarma, 2023, Ke svátku, verše, sms, blahopřání, narozeniny, oslava, přáníčko, nejhezčí, obrázky, gratulace, Ke svátku, ke stažení, narozeninové, horolezce, básnička, mms, animace, přáníčka, přání, originální, gif, 2023


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů