Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Radka - přání ke svátku

Přejeme ti, Radko,
prima kamarádko,
hodně zdraví, štěstí taky,
přátel, peněz ať máš mraky,
každý den si užívej,
k svátku přejem jen to nej.


Text gratulace Radka patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro kamaráda. Podívejte se též na Blahopřání Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Radka sdíleli s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Radka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko radka

bílý dort, radka, přání ke svátkuRadka, přání ke svátku, Růžička, animace, humorné, pro golfistu a golfistu

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfistu, bratra, kustody, pravnoučata, muzikanta, tchána, děti, havíře, děvče, vedoucí, kolegy, partnerku, cyklisty, spolužáky a spolužačky, myslivce, mámu, trenéry, hudebníky, milenku, bráchu, švagra, milence, tatínka, kolegu, fotbalisty, štamgasty, sportovkyni, nejlepší kamarádku, golfisty, snachu nebo pro kamarády.


Klíčová slova: animace, humorné, k narozeninám, přání, online, obrázky, mms, nejhezčí, verše, narozeniny, blahopřání, Ke svátku, ke stažení, 2024, přáníčka, oslava, texty, gratulace, kustody, gif, vtipné, Radka, narozeninové, ecards, Radka, 2024, text


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů