Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Radka - přání ke svátku

Přejeme ti, Radko,
prima kamarádko,
hodně zdraví, štěstí taky,
přátel, peněz ať máš mraky,
každý den si užívej,
k svátku přejem jen to nej.


Text Radka patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro kamaráda. Podívejte se též na Gratulace 20 roků. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro tchýni. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Radka s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Radka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Radka, přání ke svátku, Růžička, dětské, verše, pro vnuky a vnuky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, turisty, keškaře, ženy, fotbalisty, kámošky, přátele, bráchu, vnučky, ředitele, myslivce, kolegyni, golfisty, motorkáře, chlapečka, dědečka, vedoucího, kamarádku, otužilce, miláčka, kluky, expartnery, profesory, otce, kolegu, kámoše, skauty, pradědu, partnerku, dívku nebo pro elektrikáře.


Klíčová slova: dětské, verše, sms, animované, gif, blahopřání, ke stažení, veršované, přáníčko, online, k narozeninám, narozeninové, zdarma, ecards, texty, Ke svátku, narozeniny, originální, keškaře, pohlednice, 2023, mms, básnička, animace, gratulace, elektronické, obrázky


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů