Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Radka - přání ke svátku

Přejeme ti, Radko,
prima kamarádko,
hodně zdraví, štěstí taky,
přátel, peněz ať máš mraky,
každý den si užívej,
k svátku přejem jen to nej.


Přáníčko Radka patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro kamaráda. Podívejte se též na Blahopřání k Vánocům. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko patnácté výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Radka můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Radka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Radka, přání ke svátku, Růžička, gratulace, přáníčka, pro vnučky a vnučky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučky, tátu, šéfa, kamarády, maséry, syna, expartnery, učitelky, hokejisty, vinaře, strejdu, fotbalisty, bráchu, neteř, malé děti, kámoše, sourozence, důchodce, sousedy, skauty, cestovatele, šéfovou, junáky, letce, mámu, trenéry, bafunáře, učitele, hudebníky, profesory nebo pro tchána.


Klíčová slova: gratulace, přáníčka, vtipné, dětské, k narozeninám, zdarma, narozeniny, oslava, sms, ecards, nejhezčí, animace, humorné, blahopřání, animované, Radka, ke stažení, gif, šéfa, básnička, přáníčko, pohlednice, text, texty, Ke svátku, originální, Radka


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů