Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Robert - přání ke svátku

Milý Roberte,
nejdůležitější je,
mít se skvěle,
tak to Ti moc přeji!
Nezapomenutelný večer,
úspěšnou společnost,
a samozřejmě,
splnění všech tužeb!
Užij si hezký svátek!


Přáníčko Robert se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace život a láska. Podívejte se též na Gratulace Pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Přání Pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Robert sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Robert, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Robert, přání ke svátku, Růže, narozeninové, vtipné, pro věřící a věřící

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro věřící, kamioňáka, synovce, motorkáře, vnuky, vojáka, golfistu, seniory, sestru, myslivce, vnučku, holky, zeťáka, rybáře, sestřenici, sportovkyni, prarodiče, ségru, chlapce, vedoucího, pionýry, partnera, přítelkyni, holčičku, strýčka, profesory, kněze, spolupracovníky, ředitelku, kamarády nebo pro maséry.


Klíčová slova: narozeninové, vtipné, obrázky, Ke svátku, Ke svátku, ecards, text, Robert, gif, přáníčka, animace, blahopřání, dětské, mms, 2023, nejhezčí, zdarma, texty, synovce, básnička, veršované, narozeniny, přáníčko, 2023, pohlednice, přání, gratulace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů