Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stanislav - přání ke svátku

Stanislav dnes svátek slaví!
Přejem hodně lásky, zdraví.
Ať máš vždycky ve všem štěstí!
Budeme Ti držet pěsti!


Blahopřání Stanislav patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání přesně rok. Podívejte se též na Přáníčko k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Stanislav? Pak se o něj podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Stanislav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Stanislav, přání ke svátku, Tulipány, přání, gratulace, pro kámoše a kámoše

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, neteř, spolupracovníky, děti, štamgasty, cestovatele, havíře, keškaře, sestru, pravnoučata, bafunáře, expartnery, zahrádkáře, milence, hudebníky, dědu, ženu, řidiče, golfisty, tenisty, manželku, slečny, lékaře, kamioňáka, sportovkyni, strýčka, dvojčata, vnuka, expartnerky, nejlepšího kamaráda nebo pro holčičky.


Klíčová slova: přání, gratulace, animované, Stanislav, vtipné, elektronické, mms, originální, animace, texty, obrázky, narozeninové, blahopřání, dětské, přáníčka, nejhezčí, Stanislav, 2023, spolupracovníky, přáníčko, zdarma, humorné, sms, ecards, text, pohlednice, online


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů