Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stanislav - přání ke svátku

Stanislav dnes svátek slaví!
Přejem hodně lásky, zdraví.
Ať máš vždycky ve všem štěstí!
Budeme Ti držet pěsti!


Přáníčko Stanislav je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání přesně rok. Podívejte se též na Přáníčko k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Stanislav můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Stanislav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Stanislav, přání ke svátku, Kytice, originální, zdarma, pro bráchu a bráchu

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, účetní, pradědu, dívku, teenagery, mistra, ženy, synovce, sestřenici, neteř, chlapa, hasiče, rodiče, kamarádku, kytaristu, slečnu, muže, hokejisty, faráře, kolegyni, bratra, golfisty, chlapečka, kolegu, učitelky, nadřízeného, tenisty, dědu, holčičku, horolezce nebo pro maséry.


Klíčová slova: originální, zdarma, ke stažení, mms, dětské, verše, oslava, obrázky, texty, 2024, Stanislav, přáníčko, Ke svátku, narozeniny, ecards, přání, online, Stanislav, pradědu, k narozeninám, Ke svátku, text, vtipné, pohlednice, přáníčka, elektronické, veršované


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů