Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stanislav - přání ke svátku

Stanislav dnes svátek slaví!
Přejem hodně lásky, zdraví.
Ať máš vždycky ve všem štěstí!
Budeme Ti držet pěsti!


Text Stanislav je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání přesně rok. Podívejte se též na Přáníčko mojí lásce. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Stanislav sdíleli se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Stanislav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko stanislav

květiny buket, stanislav, přání ke svátkuStanislav, přání ke svátku, Kytice, narozeninové, texty, pro letce a letce

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro letce, tátu, havíře, vinaře, slečny, muzikanta, malé děti, teenagery, profesorky, kolegu, kámošky, zahradníka, švagrovou, trenéry, učitele, důchodce, zahrádkáře, horolezce, maminku, děvče, nejlepšího kamaráda, holčičku, synovce, kámoše, dědečka, ženy, elektrikáře, dětičky, prababičku, pionýry nebo pro manželku.


Klíčová slova: narozeninové, texty, verše, elektronické, gratulace, Ke svátku, pohlednice, online, mms, Ke svátku, básnička, ke stažení, přáníčko, 2024, originální, k narozeninám, přání, narozeniny, havíře, přáníčka, animované, dětské, 2024, animace, oslava, veršované, blahopřání


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů