Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stanislava - přání ke svátku

Drahá Stáňo,
dnes je Tvůj svátek,
přeji Ti hezkou oslavu,
hodně zdraví a lásky,
ať máš stovky hostí,
ať s Tebou všichni slaví,
ať nemáš žádné starosti!
Vše nejlepší, Stáňo!
Máme Tě rádi!


Text gratulace Stanislava patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k novému roku. Podívejte se též na Gratulace má drahá kočičko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Cínová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Stanislava? Potom se o text podělte s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Stanislava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko stanislava

květiny k jmeninám, stanislava, přání ke svátkuStanislava, přání ke svátku, Růžička, přáníčko, elektronické, pro vnučku a vnučku

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučku, hasiče, hokejisty, rodiče, holčičku, rockera, golfisty, kámošky, chlapce, vojáky, trenéry, tenistky, basketbalisty, chlapečka, věřící, šéfku, expartnerky, strýčka, prababičku, partnerku, maminku, keškaře, bafunáře, dětičky, bráchu, tetu, geokeškaře, zetě, fotbalisty, expartnery nebo pro dospělé.


Klíčová slova: přáníčko, elektronické, verše, nejhezčí, originální, ecards, Stanislava, texty, Stanislava, oslava, narozeniny, dětské, animace, animované, ke stažení, k narozeninám, Ke svátku, přáníčka, hokejisty, veršované, přání, obrázky, 2024, online, 2024, gif, humorné


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů