Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stanislava - přání ke svátku

Drahá Stáňo,
dnes je Tvůj svátek,
přeji Ti hezkou oslavu,
hodně zdraví a lásky,
ať máš stovky hostí,
ať s Tebou všichni slaví,
ať nemáš žádné starosti!
Vše nejlepší, Stáňo!
Máme Tě rádi!


Přáníčko Stanislava patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k novému roku. Podívejte se též na Blahopřání Honza. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Stanislava s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Stanislava, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Stanislava, přání ke svátku, Tulipány, dětské, text, pro sourozence a sourozence

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sourozence, kustody, turisty, partnera, sportovce, tenisty, kámošky, chlapa, vnuky, přítele, havíře, muzikanta, přátele, řidiče, ženy, kamarády, malé děti, mámu, pejskaře, maséry, ředitele, keškaře, strýčka, tetu, muže, synovce, profesory, mistra, myslivce, slečnu nebo pro skauty.


Klíčová slova: dětské, text, narozeniny, básnička, vtipné, veršované, 2023, přáníčko, blahopřání, pohlednice, přáníčka, zdarma, Stanislava, narozeninové, k narozeninám, 2023, animované, Ke svátku, turisty, Ke svátku, nejhezčí, originální, mms, gif, obrázky, přání, texty


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů