Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Štěpán - přání ke svátku

Drahý Štěpáne,
jen Ty víš,
co Ti přeji k svátku,
zdraví, bohatství,
které chceš,
lásku a štěstí.
Můj drahý Štěpánku,
žij dlouho a příjemně,
ať jsi šťastný celé dny,
žijme spolu vesele.
Všechno nejlepší!


Blahopřání Štěpán je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Mílovými kroky. Podívejte se též na Přání k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 18 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Štěpán s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Štěpán, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Štěpán, přání ke svátku, Kytice, přáníčka, přáníčko, pro partnera a partnera

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, tátu, kámoše, šéfovou, profesorky, holky, bafunáře, rockera, expartnery, štamgasty, puberťáka, bráchu, letce, švagrovou, malé děti, tatínka, golfisty, řidiče, manželku, děti, nejlepší kamarádku, spolupracovníky, tenisty, vedoucí, tchána, maminku, pejskaře, nadřízeného, kamarádku, sportovce nebo pro snachu.


Klíčová slova: přáníčka, přáníčko, narozeniny, animace, gif, originální, veršované, pohlednice, nejhezčí, básnička, elektronické, Štěpán, zdarma, text, humorné, narozeninové, blahopřání, verše, kámoše, Ke svátku, mms, k narozeninám, gratulace, Ke svátku, 2023, vtipné, dětské


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů