Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Štěpán - přání ke svátku

Drahý Štěpáne,
jen Ty víš,
co Ti přeji k svátku,
zdraví, bohatství,
které chceš,
lásku a štěstí.
Můj drahý Štěpánku,
žij dlouho a příjemně,
ať jsi šťastný celé dny,
žijme spolu vesele.
Všechno nejlepší!


Text Štěpán je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Mílovými kroky. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Štěpán? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Štěpán, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko Štěpán

oslava dort, Štěpán, přání ke svátkuŠtěpán, přání ke svátku, Květiny, online, gratulace, pro děvčátko a děvčátko

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvčátko, spolužáky a spolužačky, milenku, kamioňáka, strýčka, havíře, ženu, faráře, kněze, vnučky, bratra, vodáka, trenéry, tenistky, sourozence, zahradníka, přítelkyni, turisty, dvojčata, basketbalisty, lékaře, golfisty, učitele, maséry, šéfa, nejlepší kamarádku, hokejisty, babičku, otužilce, rodiče nebo pro tatínka.


Klíčová slova: online, gratulace, text, animace, přáníčka, Ke svátku, sms, básnička, přáníčko, mms, blahopřání, texty, verše, Štěpán, vtipné, ecards, 2024, obrázky, milenku, oslava, přání, elektronické, 2024, Štěpán, dětské, pohlednice, nejhezčí


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů