Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Štěpánka - přání ke svátku

Drahá Štěpánko,
chci Ti dnes popřát,
jsi krásná, milá, okouzlující,
ať jsi šťastná na svůj svátek,
a celý den se raduješ,
obklop se dobrými přáteli,
ať jsou všichni s Tebe veselí,
připijme si na zdraví,
Všechno nejlepší!


Přáníčko Štěpánka je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Podívejte se též na Přání kluka, děvče. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko ke dni otců. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Štěpánka? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Štěpánka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Štěpánka, přání ke svátku, Kytičky, verše, ke stažení, pro šéfa a šéfa

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, mámu, keškaře, maséry, zahrádkáře, manžela, hokejisty, myslivce, vedoucího, sousedy, trenéry, vojáka, nejlepší kamarádku, sportovce, mistra, bafunáře, dědečka, pejskaře, učitelky, děvčátko, podřízené, sportovkyni, bratra, vnučku, rybáře, strejdu, vedoucí, zeťáka, řidiče, kolegyni nebo pro strýčka.


Klíčová slova: verše, ke stažení, ecards, narozeninové, texty, humorné, blahopřání, veršované, obrázky, přáníčka, 2023, Ke svátku, nejhezčí, Ke svátku, 2023, k narozeninám, animované, přáníčko, keškaře, dětské, zdarma, originální, vtipné, online, Štěpánka, animace, oslava


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů