Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Světlana - přání ke svátku

Drahá Světlano,
dnes jsou Tvé jmeniny,
usmívej se na nás,
poháry šampaňského nalej,
ať si hosté připijí na Tvé zdraví,
zbytek Ti řeknu později,
lásku, radost, štěstí,
Všechno nejlepší ke jmeninám!


Text Světlana je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Půjdem spolu do hospody. Podívejte se též na Přání do cukrárny. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Světlana s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Světlana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Světlana, přání ke svátku, Květiny, sms, narozeniny, pro teenagery a teenagery

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro teenagery, puberťáka, chlapa, přítele, vojáka, kamarády, spolužáky a spolužačky, holčičku, junáky, motorkáře, expartnerky, děti, lesníka, rybáře, geokeškaře, důchodce, trenéry, bratrance, šéfa, rodiče, manžela, dvojčata, neteř, mistra, děvčátko, babičku, děvče, golfisty, sportovce, kamarádku nebo pro malé děti.


Klíčová slova: sms, narozeniny, oslava, přáníčko, Světlana, přání, Ke svátku, pohlednice, humorné, gif, nejhezčí, ke stažení, text, veršované, blahopřání, Ke svátku, originální, gratulace, chlapa, texty, vtipné, dětské, přáníčka, zdarma, ecards, mms, narozeninové


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů