Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Tomáš - přání ke svátku

Přejeme Ti, Tomáši,
ať proud štěstí tě unáší
a v krajině splněných snů
strávíš mnoho příštích dnů.
Vše nejlepší k jmeninám!


Přáníčko Tomáš je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání dovolená začíná. Podívejte se též na Přáníčko 50 let. Mohlo by vás také zajímat Přání není sen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Tomáš? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Tomáš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Tomáš, přání ke svátku, Kytice, básnička, přáníčka, pro přítele a přítele

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítele, kamioňáka, holčičky, lesníka, trenéry, manželku, maminku, vnuky, ženu, dívku, sestru, podřízené, tchána, šéfku, vnučku, chlapa, turisty, včelaře, otce, chlapečka, cestovatele, cyklisty, pravnoučata, bratrance, účetní, puberťáka, milence, kytaristu, kustody, kuchaře nebo pro faráře.


Klíčová slova: básnička, přáníčka, humorné, gif, nejhezčí, oslava, 2023, elektronické, Tomáš, ecards, texty, blahopřání, obrázky, gratulace, text, zdarma, originální, Ke svátku, holčičky, narozeniny, narozeninové, animované, přáníčko, Tomáš, pohlednice, Ke svátku, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů