Textová přání ke svátku
Ostatní
Tomáš - přání ke svátku

Přejeme Ti, Tomáši,
ať proud štěstí tě unáší
a v krajině splněných snů
strávíš mnoho příštích dnů.
Vše nejlepší k jmeninám!


Text gratulace Tomáš je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání dovolená začíná. Podívejte se též na Přání k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Přání k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Tomáš sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Tomáš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Tomáš, přání ke svátku, Tulipány, ke stažení, gratulace, pro milenku a milenku

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, vedoucího, sourozence, partnera, turisty, myslivce, expartnery, švagra, synovce, tetu, spolužáky a spolužačky, nadřízené, dospělé, strýčka, přítelkyni, učitele, havíře, dceru, vnoučata, štamgasty, šéfa, vnuky, důchodce, sestřenici, bafunáře, rodiče, muže, basketbalisty, bratra, hokejisty nebo pro strýce.


Klíčová slova: ke stažení, gratulace, texty, obrázky, přáníčko, Ke svátku, k narozeninám, vtipné, Tomáš, narozeninové, 2020, 2020, básnička, text, zdarma, Tomáš, elektronické, veršované, přání, sms, mms, oslava, Ke svátku, pohlednice, dětské, verše


Dnešní den (4. červenec 2020) slaví svůj svátek Prokop a Ulrich, zítra (5. červenec 2020) oslavuje jmeniny Cyril a Metoděj, pozítří (6. červenec 2020) má svátek Izaiáš a Spytihněv, 7. červenec 2020 bude mít svátek Bohuslava, Hostivít a Donalda. 8. červenec 2020 bude slavit Nora, Kilián a Edgar.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTexty přání k jmeninám

Přání k svátku pro Štěpána

Textové přání pro Martina

Přání k narozeninám mamince

Odpouštěcí SMS

Vtipy a vtípky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů