Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Tomáš - přání ke svátku

Přejeme Ti, Tomáši,
ať proud štěstí tě unáší
a v krajině splněných snů
strávíš mnoho příštích dnů.
Vše nejlepší k jmeninám!


Text Tomáš patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání dovolená začíná. Podívejte se též na Gratulace Firemní k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Tomáš s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Tomáš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Tomáš, přání ke svátku, Růžička, animace, originální, pro manželku a manželku

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manželku, rockera, manžela, kustody, snachu, přátele, maséry, miláčka, teenagery, zahradníka, řidiče, neteř, kolegy, kámoše, kluky, strejdu, vojáka, pejskaře, sourozence, kněze, rodiče, chlapa, štamgasty, muzikanta, pradědu, mámu, pravnoučata, dětičky, nejlepší kamarádku, zahrádkáře nebo pro děvčátko.


Klíčová slova: animace, originální, Tomáš, narozeniny, 2023, text, narozeninové, 2023, gif, pohlednice, přáníčka, nejhezčí, dětské, oslava, vtipné, obrázky, Tomáš, online, manžela, básnička, zdarma, sms, Ke svátku, mms, k narozeninám, ke stažení, texty


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů