Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vendula - přání ke svátku

Milá Vendulo,
jsi jedinečná Vendulko,
bláznivá a nepředvídatelná,
ať jsi v tento den radostná,
veselá, šťastná a vysmátá,
všechna přání k svátku,
máš od nás na památku!
Všechno nejlepší!


Text Vendula se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Pohodičku v novém roce. Podívejte se též na Přáníčko Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ke Dni Matek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Vendula s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vendula, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Vendula, přání ke svátku, Růže, mms, gif, pro tenistky a tenistky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, holčičku, vnuky, tenisty, vinaře, chlapce, basketbalisty, prababičku, otce, kolegyni, strýce, důchodce, zeťáka, řidiče, účetní, štamgasty, bráchu, motorkáře, vnoučata, šéfovou, junáky, švagra, sestru, expartnery, ředitelku, miláčka, hasiče, expartnerky, kytaristu, bafunáře nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: mms, gif, verše, přání, animované, narozeniny, 2023, obrázky, básnička, texty, vtipné, gratulace, ecards, animace, humorné, přáníčko, oslava, Vendula, vnuky, pohlednice, online, elektronické, originální, Vendula, k narozeninám, přáníčka, zdarma


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů