Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vlastimil - přání ke svátku

Dneska chceme, Vlastimile,
splnit povinnosti milé:
prostřednictvím těchto řádků
popřát Ti všechno nej k svátku!


Přáníčko Vlastimil je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro muže. Podívejte se též na Není svatba jako sňatek. Mohlo by vás také zajímat Hody, hody, doprovody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Vlastimil? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vlastimil, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Vlastimil, přání ke svátku, Kytice, narozeniny, nejhezčí, pro hudebníky a hudebníky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hudebníky, bratrance, holky, švagrovou, ženy, faráře, malé děti, hokejisty, bráchu, ředitelku, kolegy, holčičky, učitelky, kamarádku, neteř, přítelkyni, havíře, vojáka, prarodiče, řidiče, partnerku, kámošky, dvojčata, elektrikáře, strýčka, zetě, babičku, pravnoučata, trenéry, puberťáka nebo pro horolezce.


Klíčová slova: narozeniny, nejhezčí, vtipné, Ke svátku, blahopřání, animace, Vlastimil, oslava, k narozeninám, básnička, přání, přáníčka, originální, gratulace, online, dětské, přáníčko, obrázky, holky, zdarma, animované, mms, gif, narozeninové, 2023, ke stažení, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů