Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vlastimil - přání ke svátku

Dneska chceme, Vlastimile,
splnit povinnosti milé:
prostřednictvím těchto řádků
popřát Ti všechno nej k svátku!


Text gratulace Vlastimil patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro muže. Podívejte se též na Gratulace 18 roků. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro muže. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Vlastimil sdíleli s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vlastimil, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Vlastimil, přání ke svátku, Tulipány, přáníčko, ke stažení, pro manžela a manžela

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, basketbalisty, muzikanta, vnučku, kolegu, neteř, učitelky, věřící, dospělé, pradědu, tátu, manželku, otužilce, dívky, tetu, otce, kolegy, zaměstnance, kustody, prababičku, vnuky, hokejisty, tchyni, geokeškaře, golfisty, profesorky, kamioňáka, účetní, švagra, sportovce nebo pro zeťáka.


Klíčová slova: přáníčko, ke stažení, gratulace, text, přání, básnička, Ke svátku, animované, elektronické, obrázky, Vlastimil, 2023, dětské, pohlednice, oslava, 2023, nejhezčí, veršované, muzikanta, originální, přáníčka, narozeninové, verše, vtipné, mms, zdarma, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů