Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zdeněk - přání ke svátku

Zdeňku, moc mě těší,
že Ti mohu dnes přát,
přeju jen nejlepší,
všechno, co máš rád.


Blahopřání Zdeněk je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Františka. Podívejte se též na Blahopřání 15 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pětadvacet roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Zdeněk sdíleli se známými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zdeněk, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko zdeněk

květiny svátek jmeniny, zdeněk, přání ke svátkuZdeněk, přání ke svátku, Kytice, elektronické, humorné, pro geokeškaře a geokeškaře

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, synovce, keškaře, tatínka, holčičky, účetní, děvčátko, prababičku, mistra, nadřízeného, ségru, sestřenici, partnerku, štamgasty, bratra, vinaře, kámošky, kamioňáka, syna, tchána, hasiče, bráchu, dědečka, přátele, dvojčata, holčičku, skauty, sportovkyni, rybáře, pravnoučata nebo pro kytaristu.


Klíčová slova: elektronické, humorné, 2024, gif, oslava, narozeninové, originální, Zdeněk, přáníčko, Zdeněk, Ke svátku, básnička, animované, sms, dětské, přání, blahopřání, 2024, keškaře, nejhezčí, mms, ecards, text, Ke svátku, vtipné, verše, animace


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů