Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zdeněk - přání ke svátku

Zdeňku, moc mě těší,
že Ti mohu dnes přát,
přeju jen nejlepší,
všechno, co máš rád.


Text Zdeněk je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Františka. Podívejte se též na Blahopřání pro muže. Mohlo by vás také zajímat Text gratulace k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Zdeněk s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zdeněk, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Zdeněk, přání ke svátku, Květiny, animace, obrázky, pro zetě a zetě

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zetě, profesory, švagrovou, partnera, dívku, expartnery, vnučku, dceru, hudebníky, zahradníka, kolegy, kamioňáka, věřící, chlapečka, bráchu, sousedy, ředitelku, partnerku, holky, chlapa, tchána, muže, puberťáka, sportovce, přátele, hokejisty, manželku, děti, rodiče, včelaře nebo pro kolegu.


Klíčová slova: animace, obrázky, pohlednice, originální, 2023, Ke svátku, text, blahopřání, Zdeněk, ecards, gratulace, sms, přání, ke stažení, veršované, online, Zdeněk, přáníčka, švagrovou, mms, verše, narozeninové, animované, k narozeninám, dětské, zdarma, texty


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů