Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zuzana - přání ke svátku

Zuzana dnes svátek slaví,
proto hodně štěstí, zdraví,
a úspěchů chcem Ti přát,
malý dárek Ti předat.


Text Zuzana je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Stavil se tu zajíček. Podívejte se též na Gratulace ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Textové přáníčko k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Zuzana s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zuzana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Zuzana, přání ke svátku, Kytičky, sms, verše, pro šéfa a šéfa

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, otužilce, seniory, prarodiče, manželku, kámošky, vinaře, kolegyni, vojáka, přítele, včelaře, ženy, kolegu, dědečka, dívky, kustody, vedoucího, vnučku, partnera, expartnery, učitelky, strýce, kamioňáka, tátu, zahradníka, profesory, miláčka, ředitelku, maséry, nejlepšího kamaráda nebo pro přátele.


Klíčová slova: sms, verše, k narozeninám, 2023, 2023, blahopřání, Ke svátku, online, Ke svátku, animace, dětské, pohlednice, Zuzana, narozeninové, gratulace, přáníčko, gif, originální, seniory, básnička, přáníčka, narozeniny, veršované, texty, elektronické, nejhezčí, text


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů