Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zuzana - přání ke svátku

Zuzana dnes svátek slaví,
proto hodně štěstí, zdraví,
a úspěchů chcem Ti přát,
malý dárek Ti předat.


Přáníčko Zuzana patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Stavil se tu zajíček. Podívejte se též na Gratulace Porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Zuzana sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zuzana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Zuzana, přání ke svátku, Tulipány, mms, animace, pro zahradníka a zahradníka

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahradníka, milenku, spolužáky a spolužačky, otužilce, ženu, ředitele, faráře, kolegyni, podřízené, slečnu, rockera, miláčka, dospělé, elektrikáře, manželku, holčičky, rybáře, malé děti, děti, synovce, ségru, nejlepší kamarádku, kuchaře, chlapce, šéfku, dceru, motorkáře, horolezce, teenagery, chlapečka nebo pro kámoše.


Klíčová slova: mms, animace, dětské, texty, animované, básnička, 2023, elektronické, online, vtipné, Zuzana, zdarma, text, nejhezčí, Ke svátku, veršované, oslava, verše, spolužáky a spolužačky, přáníčka, gratulace, přání, narozeniny, Zuzana, narozeninové, blahopřání, k narozeninám


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů