Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
10 let - přání k jubileu

Deset je prostě nej,
dneska Ti bude hej!
O rok starší
než Ti mladší.
O to je to párty větší,
dnes je pařba veselejší.
Vše nejlepší k narozkám!


Blahopřání 10 let patří do sekce K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání odchod do důchodu. Podívejte se též na Gratulace k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jsi první muž. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko 10 let sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

10 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

10 let, přání k jubileu, Tulipány, elektronické, verše, pro včelaře a včelaře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro včelaře, kamioňáka, neteř, věřící, vnučky, cestovatele, vnoučata, šéfku, havíře, vinaře, švagrovou, vnuky, důchodce, kámošky, bafunáře, dvojčata, šéfa, chlapy, manžela, rybáře, sportovce, milence, profesory, vojáka, chlapce, štamgasty, skauty, dědu, horolezce, hokejisty nebo pro hasiče.


Klíčová slova: elektronické, verše, nejhezčí, text, animované, ke stažení, 2023, mms, K jubileu, k narozeninám, veršované, vtipné, dětské, přání, 10 let, přáníčka, blahopřání, gratulace, neteř, texty, oslava, sms, narozeniny, zdarma, humorné, ecards, animace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů