Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
10 let - přání k jubileu

Deset je prostě nej,
dneska Ti bude hej!
O rok starší
než Ti mladší.
O to je to párty větší,
dnes je pařba veselejší.
Vše nejlepší k narozkám!


Text 10 let patří do sekce K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání odchod do důchodu. Podívejte se též na Gratulace k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Přání Pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem 10 let? Pak se o něj podělte s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

10 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 10 let

černošská jubilantka, 10 let, přání k jubileu10 let, přání k jubileu, Tulipány, přání, sms, pro turisty a turisty

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, profesory, motorkáře, letce, švagrovou, zeťáka, tchána, štamgasty, hasiče, keškaře, vedoucí, maminku, tatínka, sestru, tenisty, lesníka, geokeškaře, nejlepší kamarádku, děvče, vnučky, manžela, švagra, vinaře, vnuka, kolegyni, kluky, vojáky, sestřenici, pionýry, kustody nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: přání, sms, narozeniny, online, obrázky, 10 let, text, nejhezčí, zdarma, ecards, K jubileu, dětské, 10 let, gif, vtipné, animované, K jubileu, veršované, motorkáře, mms, gratulace, přáníčko, 2024, elektronické, animace, originální, pohlednice


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů