Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
30 let - přání k jubileu

Třicet svíček na dortu,
s přáním sfoukneš!
Tvé narozeniny slavíme,
na zdraví Ti připíjíme!


Blahopřání 30 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Moniku. Podívejte se též na Přáníčko ať problémy Tě nezaskočí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný 30 let můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

30 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

30 let, přání k jubileu, Kytice, humorné, vtipné, pro vnuky a vnuky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, muže, slečny, hasiče, bafunáře, kluky, pravnoučata, maminku, kolegyni, holčičky, puberťáka, zahradníka, chlapečka, holky, zahrádkáře, tenisty, cyklisty, pionýry, rockera, horolezce, profesory, bráchu, kněze, lesníka, ségru, vinaře, keškaře, zeťáka, vedoucího, švagrovou nebo pro trenéry.


Klíčová slova: humorné, vtipné, blahopřání, přáníčka, obrázky, k narozeninám, narozeninové, K jubileu, ke stažení, originální, elektronické, mms, K jubileu, texty, 30 let, zdarma, verše, 30 let, slečny, nejhezčí, animace, přáníčko, 2023, pohlednice, veršované, 2023, ecards


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů