Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
30 let - přání k jubileu

Třicet svíček na dortu,
s přáním sfoukneš!
Tvé narozeniny slavíme,
na zdraví Ti připíjíme!


Přáníčko 30 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Moniku. Podívejte se též na Blahopřání Ať Vám kvete láska. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 30 let s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

30 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 30 let

jubileum slaví žena, 30 let, přání k jubileu30 let, přání k jubileu, Květiny, oslava, gif, pro děvčátko a děvčátko

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvčátko, včelaře, manžela, chlapečka, hudebníky, cyklisty, bratrance, tenistky, prarodiče, vnuky, dvojčata, puberťáka, dívky, malé děti, holčičku, miláčka, trenéry, prababičku, švagra, zaměstnance, přítelkyni, neteř, muže, podřízené, děti, vinaře, hasiče, elektrikáře, vnoučata, strýce nebo pro ředitele.


Klíčová slova: oslava, gif, pohlednice, 2024, gratulace, obrázky, verše, online, ecards, 30 let, text, animace, blahopřání, ke stažení, veršované, k narozeninám, vtipné, elektronické, manžela, básnička, originální, narozeniny, přání, zdarma, texty, 30 let, K jubileu


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů