Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro bráchu - přání k narozeninám

Drahý bráško,
dnes slavíš narozeniny,
přeji Ti všechno nejlepší!
Hodně štěstí a zdraví,
plné soudky piva,
měj bujarou oslavu
tajnou lásku,
věrné přátele,
myslím na Tebe,
Tvoje drahá sestřička!


Text Pro bráchu se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace milá maminko. Podívejte se též na Blahopřání Moje drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Pro bráchu s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro bráchu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro bráchu, přání k narozeninám, Svázaná kytice, gif, pohlednice, pro bafunáře a bafunáře

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, expartnery, řidiče, přítelkyni, nejlepší kamarádku, ženy, kněze, golfisty, děti, myslivce, ženu, vedoucí, golfistu, dědu, učitelky, švagra, partnera, věřící, nejlepšího kamaráda, účetní, kytaristu, sourozence, prarodiče, rodiče, hokejisty, sousedy, strejdu, bratra, rockera, učitele nebo pro šéfa.


Klíčová slova: gif, pohlednice, animace, k narozeninám, elektronické, vtipné, K narozeninám, dětské, oslava, zdarma, přáníčka, přáníčko, narozeninové, ke stažení, humorné, Pro bráchu, nejhezčí, animované, řidiče, texty, veršované, ecards, gratulace, 2024, Pro bráchu, básnička, obrázky


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů