Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní




Pro bráchu - přání k narozeninám

Drahý bráško,
dnes slavíš narozeniny,
přeji Ti všechno nejlepší!
Hodně štěstí a zdraví,
plné soudky piva,
měj bujarou oslavu
tajnou lásku,
věrné přátele,
myslím na Tebe,
Tvoje drahá sestřička!


Text Pro bráchu je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace milá maminko. Podívejte se též na Přáníčko k narozeninám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro bráchu? Potom se o text podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro bráchu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro bráchu, přání k narozeninám, Květiny, přání, verše, pro pravnoučata a pravnoučata

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pravnoučata, dceru, švagra, maséry, pradědu, partnerku, zetě, řidiče, včelaře, dědečka, učitele, zahrádkáře, účetní, bafunáře, vnučku, pejskaře, prababičku, holčičku, cestovatele, profesorky, šéfku, holky, synovce, spolužáky a spolužačky, strýčka, nadřízené, podřízené, rockera, spolupracovníky, maminku nebo pro slečnu.


Klíčová slova: přání, verše, K narozeninám, zdarma, gif, veršované, narozeninové, animované, přáníčka, k narozeninám, 2023, pohlednice, online, sms, texty, básnička, narozeniny, elektronické, švagra, vtipné, blahopřání, gratulace, ecards, nejhezčí, text, oslava, přáníčko


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů