Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro chlapa - přání k narozeninám

Drahý chlape,
dnes slavíš narozeniny,
jdeme s flaškou v ruce,
těšíme se po roce!
Prožijeme velkou párty,
s monopoly v ruce,
s dárky přicházíme,
všechno dobré přeji,
lásku, zdraví, štěstí,
připrav se, snadné to není!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro chlapa se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Stříbrná svatba. Podívejte se též na Přání pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro chlapa? Pak se o něj podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro chlapa, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro chlapa

bílý dort, pro chlapa, přání k narozeninámPro chlapa, přání k narozeninám, Svázaná kytice, elektronické, humorné, pro havíře a havíře

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro havíře, bráchu, kytaristu, keškaře, teenagery, ženu, elektrikáře, nejlepší kamarádku, golfisty, otužilce, junáky, faráře, strejdu, věřící, šéfku, basketbalisty, děvčátko, milence, chlapy, vnoučata, holčičku, pravnoučata, zahrádkáře, malé děti, šéfovou, kamarády, seniory, přátele, myslivce, prarodiče nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: elektronické, humorné, narozeninové, obrázky, K narozeninám, mms, animované, Pro chlapa, text, pohlednice, zdarma, gratulace, sms, přáníčko, nejhezčí, originální, básnička, ke stažení, kytaristu, texty, narozeniny, 2024, online, dětské, přáníčka, 2024, animace


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů