Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro chlapa - přání k narozeninám

Drahý chlape,
dnes slavíš narozeniny,
jdeme s flaškou v ruce,
těšíme se po roce!
Prožijeme velkou párty,
s monopoly v ruce,
s dárky přicházíme,
všechno dobré přeji,
lásku, zdraví, štěstí,
připrav se, snadné to není!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro chlapa je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Stříbrná svatba. Podívejte se též na Přání pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro chlapa s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro chlapa, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro chlapa, přání k narozeninám, Kytičky, 2023, gratulace, pro cyklisty a cyklisty

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cyklisty, miláčka, strýce, manžela, zahradníka, puberťáka, strejdu, kytaristu, maséry, prababičku, kámoše, spolužáky a spolužačky, spolupracovníky, tchána, bráchu, dceru, holčičky, strýčka, chlapce, švagrovou, vinaře, kněze, hasiče, ředitelku, slečnu, tatínka, babičku, slečny, fotbalisty, holčičku nebo pro učitelky.


Klíčová slova: 2023, gratulace, přání, text, zdarma, narozeniny, verše, vtipné, básnička, K narozeninám, online, animace, blahopřání, Pro chlapa, K narozeninám, humorné, animované, nejhezčí, strýce, narozeninové, dětské, ke stažení, pohlednice, přáníčko, oslava, mms, obrázky


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů