Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro chlapce - přání k narozeninám

Můj drahý chlapče,
prosím poslouchej,
dnes Ti přináším přání,
žij šťastně a vesele,
obklopený radostí,
ať máš slunečné dny,
ze srdce Ti to přeji!
Krásné narozeniny!


Text Pro chlapce patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Milý taťko. Podívejte se též na Přání pro moji maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Cínová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro chlapce sdíleli s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro chlapce, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro chlapce, přání k narozeninám, Růžička, k narozeninám, přání, pro vojáka a vojáka

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vojáka, strýce, podřízené, kluky, lesníka, vedoucí, švagra, mistra, sousedy, nejlepšího kamaráda, ženy, bráchu, nejlepší kamarádku, vedoucího, basketbalisty, faráře, holky, tchyni, děvčátko, milenku, chlapečka, bafunáře, keškaře, horolezce, hokejisty, rybáře, kolegu, kamarády, letce, manžela nebo pro golfisty.


Klíčová slova: k narozeninám, přání, sms, narozeniny, humorné, přáníčka, vtipné, online, verše, K narozeninám, K narozeninám, přáníčko, Pro chlapce, originální, nejhezčí, obrázky, veršované, animované, podřízené, elektronické, animace, dětské, texty, 2023, básnička, oslava, zdarma


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů