Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro chlapce - přání k narozeninám

Můj drahý chlapče,
prosím poslouchej,
dnes Ti přináším přání,
žij šťastně a vesele,
obklopený radostí,
ať máš slunečné dny,
ze srdce Ti to přeji!
Krásné narozeniny!


Přáníčko Pro chlapce se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Milý taťko. Podívejte se též na Přáníčko k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro chlapce sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro chlapce, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro chlapce

barevné narozeniny, pro chlapce, přání k narozeninámPro chlapce, přání k narozeninám, Svázaná kytice, <strong>K narozeninám</strong>, texty, pro otce a otce

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, podřízené, řidiče, pradědu, partnera, nejlepšího kamaráda, důchodce, strejdu, horolezce, sportovce, sportovkyni, učitele, spolužáky a spolužačky, tenisty, neteř, dceru, kolegyni, tchyni, miláčka, nadřízeného, trenéry, přátele, junáky, maminku, štamgasty, bráchu, holky, zetě, švagra, havíře nebo pro šéfovou.


Klíčová slova: K narozeninám, texty, blahopřání, mms, narozeninové, gratulace, elektronické, animované, text, veršované, zdarma, Pro chlapce, verše, K narozeninám, přáníčko, sms, ke stažení, Pro chlapce, řidiče, humorné, vtipné, básnička, narozeniny, oslava, k narozeninám, přáníčka, gif


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů