Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro chlapy - přání k narozeninám

Milovaní chlapi,
dosáhněte svých snů,
hledejte jejich naplnění.
Neutíkejte před životem,
nemějte nic ke skrývání.
Milujte, dokud neztratíte dech,
pamatujte, že jste schopní.
Věřte, že jste výjimeční,
zábavní, prostě úžasní!
Vše nejlepší k narozeninám!


Přáníčko Pro chlapy patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Milý táto. Podívejte se též na Gratulace k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Přání k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro chlapy s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro chlapy, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro chlapy

modrý dort, pro chlapy, přání k narozeninámPro chlapy, přání k narozeninám, Růžička, animované, texty, pro rodiče a rodiče

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, dívky, důchodce, nadřízeného, tátu, pradědu, babičku, malé děti, štamgasty, kamarády, zetě, letce, řidiče, vedoucího, tchána, sportovkyni, muzikanta, kolegy, vnuka, dospělé, partnera, kluky, pionýry, manželku, sestřenici, maséry, šéfku, sourozence, skauty, sportovce nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: animované, texty, blahopřání, gif, online, Pro chlapy, dětské, veršované, 2024, K narozeninám, originální, Pro chlapy, ke stažení, ecards, nejhezčí, sms, přáníčko, gratulace, důchodce, narozeninové, vtipné, pohlednice, humorné, narozeniny, verše, přáníčka, oslava


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů