Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro chlapy - přání k narozeninám

Milovaní chlapi,
dosáhněte svých snů,
hledejte jejich naplnění.
Neutíkejte před životem,
nemějte nic ke skrývání.
Milujte, dokud neztratíte dech,
pamatujte, že jste schopní.
Věřte, že jste výjimeční,
zábavní, prostě úžasní!
Vše nejlepší k narozeninám!


Přáníčko Pro chlapy je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Milý táto. Podívejte se též na Blahopřání ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Pro chlapy? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro chlapy, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro chlapy, přání k narozeninám, Kytice, <strong>K narozeninám</strong>, veršované, pro nadřízeného a nadřízeného

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, pradědu, lesníka, pionýry, letce, věřící, maminku, hudebníky, vedoucí, ředitele, přítelkyni, vodáka, učitele, tetu, muzikanta, geokeškaře, kluky, dívky, kolegu, pejskaře, holčičky, chlapa, sportovce, otce, bafunáře, profesory, otužilce, učitelky, partnerku, ženu nebo pro synovce.


Klíčová slova: K narozeninám, veršované, pohlednice, verše, přání, ke stažení, Pro chlapy, vtipné, přáníčko, gif, básnička, humorné, ecards, zdarma, 2023, k narozeninám, online, narozeninové, lesníka, K narozeninám, Pro chlapy, přáníčka, animované, obrázky, texty, originální, text


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů