prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro dceru - přání k narozeninám

Ať Ti vyjde, co si přeješ,
a pořád se jenom směješ,
život nechť je jako krásný sen,
a zvlášť narozeninový den,
to Ti ze srdce přejí rodiče!


Přáníčko Pro dceru se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tchýni. Podívejte se též na Přáníčko k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro tatínka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro dceru? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dceru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro dceru, přání k narozeninám, Svázaná kytice, Pro dceru, mms, pro děti a děti

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, synovce, partnerku, účetní, malé děti, tchyni, keškaře, včelaře, manželku, švagrovou, děvče, tátu, muže, přítele, miláčka, šéfa, zaměstnance, strýčka, kolegu, sestřenici, nadřízené, štamgasty, zeťáka, nadřízeného, kamarády, vojáky, golfisty, hokejisty, zetě, paní učitelku nebo pro mámu.


Klíčová slova: Pro dceru, mms, veršované, blahopřání, texty, dětské, K narozeninám, přáníčko, elektronické, 2022, ke stažení, vtipné, pohlednice, oslava, narozeniny, humorné, animované, gratulace, animace, gif, básnička, nejhezčí, text, k narozeninám, ecards, přáníčka


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Helena

Přání k svátku pro Marušku

Přání pro Matěje

Přání k třicetinám

SMS pro miláčka

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů