Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dceru - přání k narozeninám

Ať Ti vyjde, co si přeješ,
a pořád se jenom směješ,
život nechť je jako krásný sen,
a zvlášť narozeninový den,
to Ti ze srdce přejí rodiče!


Přáníčko Pro dceru se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tchýni. Podívejte se též na Přání kluka, děvče. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání přesně rok. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Pro dceru můžete sdílet s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dceru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro dceru, přání k narozeninám, Růže, přáníčka, dětské, pro maminku a maminku

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, přítele, důchodce, včelaře, kamioňáka, otužilce, holčičky, partnera, děvče, otce, kustody, ředitele, bafunáře, kytaristu, letce, vnučky, horolezce, podřízené, kuchaře, malé děti, tchyni, vedoucího, dceru, nejlepší kamarádku, rybáře, dvojčata, vnoučata, pradědu, tatínka, ženu nebo pro holčičku.


Klíčová slova: přáníčka, dětské, veršované, blahopřání, Pro dceru, gif, Pro dceru, přání, mms, obrázky, 2023, K narozeninám, básnička, 2023, oslava, ke stažení, K narozeninám, vtipné, důchodce, přáníčko, texty, originální, nejhezčí, narozeninové, animace, narozeniny, elektronické


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů