Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dceru - přání k narozeninám

Ať Ti vyjde, co si přeješ,
a pořád se jenom směješ,
život nechť je jako krásný sen,
a zvlášť narozeninový den,
to Ti ze srdce přejí rodiče!


Text Pro dceru patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tchýni. Podívejte se též na Gratulace k šedesátce. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Pro dceru) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dceru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pro dceru, přání k narozeninám, Růžička, verše, básnička, pro přátele a přátele

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, bafunáře, maminku, dívky, kamarády, ségru, slečnu, milenku, přítele, dceru, junáky, prababičku, partnerku, zahradníka, dědečka, kolegy, strýce, profesorky, golfistu, chlapa, kámoše, kolegyni, vnučky, včelaře, bráchu, sestru, děti, dětičky, ženy, slečny nebo pro golfisty.


Klíčová slova: verše, básnička, originální, k narozeninám, gratulace, vtipné, texty, 2024, 2024, přání, Pro dceru, obrázky, zdarma, nejhezčí, oslava, dětské, K narozeninám, humorné, maminku, ecards, veršované, přáníčka, ke stažení, gif, elektronické, mms, sms


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů