Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dceru - přání k narozeninám

Ať Ti vyjde, co si přeješ,
a pořád se jenom směješ,
život nechť je jako krásný sen,
a zvlášť narozeninový den,
to Ti ze srdce přejí rodiče!


Text gratulace Pro dceru patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tchýni. Podívejte se též na Přáníčko 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přání pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro dceru sdíleli s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dceru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro dceru

barevné narozeniny, pro dceru, přání k narozeninámPro dceru, přání k narozeninám, Tulipány, veršované, Pro dceru, pro bráchu a bráchu

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, seniory, tátu, otužilce, syna, důchodce, přítelkyni, trenéry, holky, slečny, děti, turisty, kytaristu, pradědu, rodiče, prababičku, kámoše, tetu, ségru, chlapečka, kluky, skauty, sestřenici, dětičky, sourozence, vedoucí, puberťáka, přítele, sestru, babičku nebo pro strýce.


Klíčová slova: veršované, Pro dceru, elektronické, blahopřání, k narozeninám, 2024, 2024, narozeniny, mms, přáníčka, gratulace, oslava, gif, humorné, dětské, texty, Pro dceru, ke stažení, tátu, text, nejhezčí, vtipné, K narozeninám, ecards, online, animace, narozeninové


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů