Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dceru - přání k narozeninám

Ať Ti vyjde, co si přeješ,
a pořád se jenom směješ,
život nechť je jako krásný sen,
a zvlášť narozeninový den,
to Ti ze srdce přejí rodiče!


Text Pro dceru je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro tchýni. Podívejte se též na Blahopřání Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro dceru s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dceru, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro dceru, přání k narozeninám, Kytice, přáníčko, sms, pro milenku a milenku

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, horolezce, kuchaře, vnoučata, milence, učitele, muzikanta, kolegy, kluky, turisty, ženu, ředitele, seniory, golfisty, teenagery, prarodiče, děvče, švagra, cyklisty, faráře, kolegyni, lékaře, havíře, neteř, strýce, kolegu, vojáky, chlapečka, paní učitelku, strejdu nebo pro tátu.


Klíčová slova: přáníčko, sms, k narozeninám, zdarma, pohlednice, elektronické, obrázky, K narozeninám, text, přání, Pro dceru, originální, K narozeninám, ke stažení, vtipné, gratulace, veršované, verše, nejhezčí, 2023, 2023, gif, dětské, humorné, ecards, narozeniny


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů