Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dívky - přání k narozeninám

Milé dívky,
k dnešním Vašim narozeninám,
mějte dny, měsíce a roky,
plné radosti a lásky,
mějte stále úsměv na tváři,
mnoho úspěchů,
užívejte si života,
v každém jeho okamžiku!
Všechno nejlepší!
Blahopřejeme Vám!


Přáníčko Pro dívky patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro Františka. Podívejte se též na Gratulace Ppo babičku. Mohlo by vás také zajímat Maličké přání. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro dívky s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dívky, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro dívky, přání k narozeninám, Růžička, přáníčka, text, pro cyklisty a cyklisty

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cyklisty, holky, dětičky, seniory, bratra, ředitelku, chlapce, hokejisty, lesníka, keškaře, kámošky, kuchaře, kytaristu, přítele, bratrance, bafunáře, strejdu, věřící, profesorky, vedoucí, ženy, kluky, prababičku, cestovatele, tenisty, kámoše, syna, letce, golfisty, partnera nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: přáníčka, text, Pro dívky, ecards, animované, přáníčko, nejhezčí, K narozeninám, sms, oslava, blahopřání, elektronické, gratulace, narozeniny, pohlednice, gif, básnička, humorné, dětičky, texty, online, přání, animace, mms, narozeninové, zdarma, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů