Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dívky - přání k narozeninám

Milé dívky,
k dnešním Vašim narozeninám,
mějte dny, měsíce a roky,
plné radosti a lásky,
mějte stále úsměv na tváři,
mnoho úspěchů,
užívejte si života,
v každém jeho okamžiku!
Všechno nejlepší!
Blahopřejeme Vám!


Text Pro dívky se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro Františka. Podívejte se též na Blahopřání jsi první muž. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro dívky sdíleli s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dívky, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro dívky, přání k narozeninám, Svázaná kytice, animace, mms, pro ředitele a ředitele

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitele, rodiče, cestovatele, šéfa, syna, účetní, vojáky, kluky, kuchaře, prarodiče, milence, důchodce, kamioňáka, profesory, nadřízeného, vnoučata, kněze, vedoucího, přátele, ségru, puberťáka, muže, tchána, řidiče, chlapa, dětičky, milenku, golfisty, zahradníka, vedoucí nebo pro profesorky.


Klíčová slova: animace, mms, obrázky, sms, animované, narozeniny, veršované, zdarma, 2024, K narozeninám, ecards, gratulace, dětské, text, ke stažení, narozeninové, přání, oslava, cestovatele, online, přáníčko, K narozeninám, k narozeninám, 2024, verše, Pro dívky, humorné


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů