Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kluky - přání k narozeninám

Milí kluci,
jste malí šprýmaři,
co si rádi hrají,
kozelce metají,
máte sto nápadů za den,
dožijte se dneška,
oslavte narozeniny!
Ať se Vaše vtipy vydaří,
ať Vám všichni odpustí,
ať se splní Vaše sny,
to je naše dnešní přání!
Všechno nejlepší k narozeninám!


Text Pro kluky patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Svátek František. Podívejte se též na Blahopřání pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k padesátinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Pro kluky s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kluky, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro kluky, přání k narozeninám, Tulipány, gif, elektronické, pro malé děti a malé děti

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, mámu, tátu, teenagery, kluky, hasiče, dědečka, šéfku, kolegyni, kamarádku, sourozence, vnuky, cyklisty, skauty, sportovkyni, švagra, přítele, holčičky, prarodiče, kustody, muzikanta, profesorky, zahrádkáře, elektrikáře, strýce, pradědu, snachu, golfisty, kámošky, muže nebo pro kamarády.


Klíčová slova: gif, elektronické, nejhezčí, přáníčko, přání, obrázky, K narozeninám, přáníčka, narozeninové, animované, básnička, blahopřání, pohlednice, Pro kluky, zdarma, Pro kluky, originální, sms, tátu, verše, animace, narozeniny, text, dětské, ke stažení, K narozeninám, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů