Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kluky - přání k narozeninám

Milí kluci,
jste malí šprýmaři,
co si rádi hrají,
kozelce metají,
máte sto nápadů za den,
dožijte se dneška,
oslavte narozeniny!
Ať se Vaše vtipy vydaří,
ať Vám všichni odpustí,
ať se splní Vaše sny,
to je naše dnešní přání!
Všechno nejlepší k narozeninám!


Text Pro kluky patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Svátek František. Podívejte se též na Přáníčko k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro kluky sdílet s ostatními na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kluky, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro kluky, přání k narozeninám, Růžička, 2024, narozeniny, pro chlapy a chlapy

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapy, dědu, letce, děvčátko, zeťáka, kněze, keškaře, podřízené, rodiče, dětičky, kamioňáka, manželku, dívku, profesory, hudebníky, hokejisty, sportovce, přítelkyni, sportovkyni, miláčka, kolegyni, myslivce, holky, přítele, přátele, partnera, zetě, šéfa, vnuka, prarodiče nebo pro basketbalisty.


Klíčová slova: 2024, narozeniny, humorné, elektronické, K narozeninám, pohlednice, sms, vtipné, obrázky, mms, Pro kluky, oslava, k narozeninám, přáníčka, text, originální, animace, narozeninové, letce, K narozeninám, 2024, texty, zdarma, ke stažení, básnička, přání, veršované


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů