Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kolegyni - přání k narozeninám

Moje přání je jako rajská hudba,
proudí k Tobě, jen na ně počkej.
Moje přání jsou jako sladkosti světa,
obohatí Tě na dojmech.
Oslavím Tvé narozeniny,
s úsměvem na rtech,
sladké jako maliny.
Kytici narozeninových přání,
pro moji nejlepší kolegyni!


Blahopřání Pro kolegyni je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pětadvacet roků spolu. Podívejte se též na Gratulace pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Petra. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Pro kolegyni můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kolegyni, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Pro kolegyni, přání k narozeninám, Kytičky, zdarma, narozeninové, pro neteř a neteř

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro neteř, geokeškaře, kluky, milence, dědečka, děvčátko, děti, šéfovou, ségru, trenéry, kytaristu, snachu, nejlepšího kamaráda, hokejisty, partnerku, profesorky, mámu, ředitelku, cyklisty, slečny, rockera, otužilce, nadřízeného, manžela, profesory, strejdu, pravnoučata, šéfku, maséry, malé děti nebo pro podřízené.


Klíčová slova: zdarma, narozeninové, vtipné, nejhezčí, pohlednice, oslava, přáníčko, Pro kolegyni, básnička, text, přání, texty, blahopřání, animované, originální, obrázky, K narozeninám, dětské, kluky, mms, verše, sms, gif, ecards, narozeniny, k narozeninám, gratulace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů