Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro kolegyni - přání k narozeninám

Moje přání je jako rajská hudba,
proudí k Tobě, jen na ně počkej.
Moje přání jsou jako sladkosti světa,
obohatí Tě na dojmech.
Oslavím Tvé narozeniny,
s úsměvem na rtech,
sladké jako maliny.
Kytici narozeninových přání,
pro moji nejlepší kolegyni!


Blahopřání Pro kolegyni je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pětadvacet roků spolu. Podívejte se též na Gratulace ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Přání Den Žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro kolegyni sdíleli se známými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro kolegyni, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro kolegyni

jubileum muže, pro kolegyni, přání k narozeninámPro kolegyni, přání k narozeninám, Kytice, nejhezčí, pohlednice, pro švagra a švagra

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagra, věřící, přátele, zahradníka, kámoše, muže, přítele, učitelky, holčičku, paní učitelku, sportovkyni, skauty, tenistky, golfistu, vojáky, učitele, vojáka, tchána, tatínka, kolegu, havíře, vnučku, maminku, sourozence, teenagery, vedoucí, motorkáře, kluky, vnuky, neteř nebo pro kolegy.


Klíčová slova: nejhezčí, pohlednice, verše, gratulace, online, text, blahopřání, gif, mms, 2024, Pro kolegyni, texty, originální, ecards, sms, vtipné, animace, přání, přátele, humorné, elektronické, přáníčko, 2024, Pro kolegyni, básnička, oslava, obrázky


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů