Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro manželku - přání k narozeninám

Drahá manželko,
přicházím s kyticí růží,
popřát Ti k narozeninám,
slyším slova Tvých myšlenek,
ať se splní Tvoje sny,
hodně úspěchů a radosti,
spousta smíchu a splněných přání,
ať máš sladký život jako o narozeninách!
Ti ze srdce přeje Tvůj manžel!


Blahopřání Pro manželku se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 20 roků spolu. Podívejte se též na Gratulace Milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Každého to jednou čeká. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro manželku sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro manželku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Pro manželku, přání k narozeninám, Svázaná kytice, animované, verše, pro kamioňáka a kamioňáka

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, pradědu, muzikanta, tatínka, dívku, syna, bratrance, sousedy, cyklisty, synovce, vnuka, ředitelku, tchyni, kolegu, prarodiče, basketbalisty, důchodce, hokejisty, učitelky, chlapa, tenisty, profesory, mámu, fotbalisty, věřící, sportovce, rybáře, pejskaře, účetní, dětičky nebo pro keškaře.


Klíčová slova: animované, verše, zdarma, 2023, přáníčko, humorné, 2023, text, Pro manželku, texty, animace, Pro manželku, dětské, k narozeninám, gratulace, přání, online, K narozeninám, muzikanta, básnička, narozeninové, narozeniny, gif, sms, přáníčka, ke stažení, vtipné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů