Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro manželku - přání k narozeninám

Drahá manželko,
přicházím s kyticí růží,
popřát Ti k narozeninám,
slyším slova Tvých myšlenek,
ať se splní Tvoje sny,
hodně úspěchů a radosti,
spousta smíchu a splněných přání,
ať máš sladký život jako o narozeninách!
Ti ze srdce přeje Tvůj manžel!


Text gratulace Pro manželku se nachází v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace 20 roků spolu. Podívejte se též na Gratulace Pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Elektronická valentýnská přání. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Pro manželku? Potom se o text podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro manželku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro manželku, přání k narozeninám, Růže, K narozeninám, obrázky, pro přátele a přátele

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, cyklisty, malé děti, dívku, sportovce, basketbalisty, otužilce, bráchu, sestru, tetu, tenistky, expartnerky, šéfku, pionýry, vnučky, rodiče, vnučku, horolezce, nadřízené, syna, šéfovou, štamgasty, strýce, tchána, přítele, kamarády, kolegyni, holky, slečnu, havíře nebo pro tátu.


Klíčová slova: K narozeninám, obrázky, přáníčka, básnička, text, narozeniny, přáníčko, Pro manželku, gratulace, K narozeninám, 2024, animace, nejhezčí, blahopřání, verše, texty, gif, ecards, malé děti, veršované, vtipné, animované, zdarma, k narozeninám, elektronické, přání, dětské


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů