Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro miláčka - přání k narozeninám

Drahý miláčku,
na Tvoje narozeniny,
Ti posílám své srdce,
žhavé polibky,
vřelé objetí,
sviť jako slunce.
Všechno nejlepší,
Ti přeje Tvoje drahá!


Text gratulace Pro miláčka patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace, Výročí. Podívejte se též na Blahopřání k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko osmnáctiny. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro miláčka? Pak se o něj podělte s přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro miláčka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro miláčka

narozeniny dary, pro miláčka, přání k narozeninámPro miláčka, přání k narozeninám, Růžička, elektronické, narozeninové, pro golfisty a golfisty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, mámu, maminku, důchodce, dívky, tátu, rodiče, kámošky, prarodiče, kluky, věřící, bratrance, seniory, spolupracovníky, manželku, kněze, motorkáře, sestřenici, strýčka, spolužáky a spolužačky, sportovce, dceru, slečnu, švagrovou, malé děti, chlapa, miláčka, pradědu, lesníka, skauty nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: elektronické, narozeninové, verše, 2024, vtipné, ecards, zdarma, gratulace, veršované, text, originální, online, dětské, básnička, blahopřání, narozeniny, nejhezčí, gif, maminku, k narozeninám, animace, Pro miláčka, K narozeninám, přáníčka, obrázky, oslava, ke stažení


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů