Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro miláčka - přání k narozeninám

Drahý miláčku,
na Tvoje narozeniny,
Ti posílám své srdce,
žhavé polibky,
vřelé objetí,
sviť jako slunce.
Všechno nejlepší,
Ti přeje Tvoje drahá!


Blahopřání Pro miláčka patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace, Výročí. Podívejte se též na Textové přáníčko 25 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Není svatba jako svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro miláčka se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro miláčka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro miláčka, přání k narozeninám, Tulipány, oslava, pohlednice, pro učitelky a učitelky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitelky, tetu, dětičky, sportovkyni, fotbalisty, dívku, strýčka, učitele, chlapce, golfistu, kamarády, muže, věřící, nejlepšího kamaráda, děvče, manžela, basketbalisty, pionýry, neteř, vodáka, dospělé, teenagery, myslivce, strejdu, vnoučata, vnučku, golfisty, lesníka, maminku, pravnoučata nebo pro zeťáka.


Klíčová slova: oslava, pohlednice, vtipné, gratulace, veršované, text, dětské, nejhezčí, K narozeninám, online, ke stažení, obrázky, k narozeninám, zdarma, 2023, texty, elektronické, ecards, dětičky, přání, animace, mms, animované, 2023, blahopřání, přáníčka, Pro miláčka


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů