Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnerku - přání k narozeninám

Vše nejlepší, miláčku,
lásku na hebkém obláčku
v přáníčku Ti posílám,
navždy a nejvíc rád tě mám!


Text gratulace Pro partnerku patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamarádku. Podívejte se též na Přání jste to?. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Hody, hody.... Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro partnerku sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnerku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Pro partnerku, přání k narozeninám, Tulipány, nejhezčí, obrázky, pro ségru a ségru

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, nejlepší kamarádku, zeťáka, babičku, muže, mámu, přítelkyni, přítele, dědečka, expartnerky, motorkáře, golfistu, zetě, faráře, cestovatele, tenisty, turisty, profesory, letce, pradědu, dědu, milence, učitele, junáky, strýčka, dvojčata, snachu, sportovkyni, kněze, fotbalisty nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: nejhezčí, obrázky, dětské, humorné, 2024, ke stažení, animované, ecards, přáníčko, přáníčka, básnička, oslava, sms, zdarma, elektronické, verše, animace, gratulace, zeťáka, přání, blahopřání, K narozeninám, narozeninové, Pro partnerku, gif, mms, Pro partnerku


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů