prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro partnerku - přání k narozeninám

Vše nejlepší, miláčku,
lásku na hebkém obláčku
v přáníčku Ti posílám,
navždy a nejvíc rád tě mám!


Text gratulace Pro partnerku se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamarádku. Podívejte se též na Přáníčko 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přání mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Pro partnerku můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnerku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Pro partnerku, přání k narozeninám, Svázaná kytice, pohlednice, humorné, pro manželku a manželku

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manželku, šéfku, pravnoučata, chlapa, lékaře, dceru, prarodiče, puberťáka, syna, tchyni, vedoucí, vedoucího, učitelky, kolegu, seniory, kolegyni, dívku, sestřenici, švagrovou, miláčka, golfisty, prababičku, tatínka, spolužáky a spolužačky, spolupracovníky, holčičky, synovce, nadřízené, babičku, skauty nebo pro expartnerky.


Klíčová slova: pohlednice, humorné, Pro partnerku, obrázky, online, originální, K narozeninám, K narozeninám, vtipné, přáníčko, přání, k narozeninám, narozeniny, Pro partnerku, nejhezčí, ke stažení, blahopřání, zdarma, ecards, texty, animované, veršované, narozeninové, gratulace, animace, přáníčka


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Martina

Přání k svátku pro Míšu

Přání pro Marka

Blahopřání 30 let

Zamilované SMSky klukovi

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů