Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnerku - přání k narozeninám

Vše nejlepší, miláčku,
lásku na hebkém obláčku
v přáníčku Ti posílám,
navždy a nejvíc rád tě mám!


Text gratulace Pro partnerku se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamarádku. Podívejte se též na Blahopřání pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k narození novorozence. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro partnerku sdíleli s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnerku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Pro partnerku, přání k narozeninám, Svázaná kytice, obrázky, přáníčka, pro chlapce a chlapce

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapce, prababičku, bratrance, otužilce, sportovce, golfistu, malé děti, švagrovou, tenisty, junáky, kustody, vnučky, hokejisty, vodáka, kolegu, zeťáka, zahrádkáře, lékaře, muzikanta, učitelky, dospělé, paní učitelku, vnuka, golfisty, cestovatele, nadřízené, babičku, zetě, ženu, dceru nebo pro ségru.


Klíčová slova: obrázky, přáníčka, mms, online, narozeniny, k narozeninám, dětské, ecards, sms, texty, originální, narozeninové, gif, K narozeninám, pohlednice, elektronické, Pro partnerku, gratulace, bratrance, přání, animace, text, ke stažení, básnička, přáníčko, verše, Pro partnerku


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů