Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnerku - přání k narozeninám

Vše nejlepší, miláčku,
lásku na hebkém obláčku
v přáníčku Ti posílám,
navždy a nejvíc rád tě mám!


Přáníčko Pro partnerku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamarádku. Podívejte se též na Gratulace 50 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro partnerku sdíleli se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnerku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro partnerku

narozeniny oslavěnkyne, pro partnerku, přání k narozeninámPro partnerku, přání k narozeninám, Kytice, přáníčko, gif, pro malé děti a malé děti

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, expartnerky, tatínka, holčičku, pravnoučata, vnuka, strejdu, kámoše, zahrádkáře, důchodce, dědu, chlapy, ředitelku, děvče, bafunáře, vojáka, partnerku, partnera, hudebníky, řidiče, vnučku, kněze, účetní, golfisty, slečny, holčičky, kytaristu, cyklisty, vedoucí, maséry nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: přáníčko, gif, blahopřání, pohlednice, přáníčka, přání, originální, K narozeninám, dětské, sms, ecards, nejhezčí, k narozeninám, 2024, veršované, Pro partnerku, Pro partnerku, 2024, tatínka, online, elektronické, animované, animace, vtipné, narozeniny, humorné, obrázky


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů