Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro partnerku - přání k narozeninám

Vše nejlepší, miláčku,
lásku na hebkém obláčku
v přáníčku Ti posílám,
navždy a nejvíc rád tě mám!


Text gratulace Pro partnerku je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro kamarádku. Podívejte se též na Blahopřání Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Pro partnerku můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro partnerku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Pro partnerku, přání k narozeninám, Kytičky, dětské, sms, pro ženy a ženy

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženy, kuchaře, otužilce, šéfa, kámoše, ženu, basketbalisty, vedoucího, neteř, děvče, maminku, holčičku, ředitele, řidiče, letce, teenagery, expartnerky, dívky, kolegu, tenistky, myslivce, kamarádku, manžela, fotbalisty, sportovce, kamarády, spolupracovníky, dceru, důchodce, švagra nebo pro dívku.


Klíčová slova: dětské, sms, narozeninové, animované, k narozeninám, verše, originální, animace, veršované, mms, gif, K narozeninám, elektronické, 2023, ecards, nejhezčí, texty, text, přání, pohlednice, narozeniny, vtipné, humorné, obrázky, oslava, ke stažení


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů