Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro šéfa - přání k narozeninám

Šéf je náš průvodce,
radí nám a učí nás.
Jaká pravidla máme dodržovat,
protože to s námi myslí dobře.
Upřímně si toho vážíme,
a přejeme mu vše nejlepší,
budeme zpívat a oslavovat!


Blahopřání Pro šéfa se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Pro Lenku. Podívejte se též na Blahopřání K jubileu. Mohlo by vás také zajímat Přání pro milého táto. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro šéfa s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro šéfa, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Pro šéfa, přání k narozeninám, Svázaná kytice, humorné, dětské, pro kámoše a kámoše

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, vnoučata, učitele, hasiče, přátele, vojáka, milence, lékaře, nejlepší kamarádku, motorkáře, kolegu, trenéry, kuchaře, manžela, basketbalisty, letce, junáky, profesorky, neteř, holčičku, otužilce, dívku, hokejisty, miláčka, rybáře, účetní, tetu, vnuky, zeťáka, rodiče nebo pro chlapce.


Klíčová slova: humorné, dětské, K narozeninám, Pro šéfa, narozeninové, vtipné, ke stažení, blahopřání, obrázky, K narozeninám, přáníčko, originální, online, přání, mms, gif, básnička, ecards, učitele, texty, 2023, gratulace, animované, veršované, animace, narozeniny, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů