Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro šéfa - přání k narozeninám

Šéf je náš průvodce,
radí nám a učí nás.
Jaká pravidla máme dodržovat,
protože to s námi myslí dobře.
Upřímně si toho vážíme,
a přejeme mu vše nejlepší,
budeme zpívat a oslavovat!


Blahopřání Pro šéfa se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Pro Lenku. Podívejte se též na Přání po roce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro šéfa s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro šéfa, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro šéfa

barevné narozeniny, pro šéfa, přání k narozeninámPro šéfa, přání k narozeninám, Svázaná kytice, ke stažení, gif, pro junáky a junáky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro junáky, kuchaře, otužilce, dvojčata, kluky, strýce, miláčka, učitelky, dětičky, trenéry, tátu, teenagery, muže, elektrikáře, holky, kněze, mámu, sestru, přítelkyni, vedoucího, vedoucí, profesorky, kustody, prarodiče, havíře, geokeškaře, švagrovou, snachu, puberťáka, prababičku nebo pro zeťáka.


Klíčová slova: ke stažení, gif, originální, gratulace, pohlednice, online, sms, obrázky, K narozeninám, zdarma, text, dětské, přáníčko, mms, texty, verše, animované, nejhezčí, otužilce, K narozeninám, ecards, oslava, animace, přání, vtipné, básnička, 2024


Dnešní den (19. duben 2024) slaví svůj svátek Rostislava a Rostislav, zítra (20. duben 2024) oslavuje jmeniny Marcela, Celina a Odeta, pozítří (21. duben 2024) má svátek Selma a Alexandra, 22. duben 2024 bude mít svátek Evženie a Leonid. 23. duben 2024 bude slavit Vojtěch, Gerhard a Vojtěška.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů