Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro slečnu - přání k narozeninám

Drahá slečno,
na Tvoje narozeniny,
Ti posílám své srdce,
nehynoucí lásku,
žhavé polibky,
vřelé objetí,
ať záříš jako slunce,
žij život s radostí.
Všechno nejlepší,
Ti přeje Tvůj milý!


Blahopřání Pro slečnu je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Oslava a cukrárna. Podívejte se též na Gratulace Hody, hody, doprovody. Mohlo by vás také zajímat Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro slečnu sdílet s kolegy, přáteli a partnery na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro slečnu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro slečnu

narozeniny otec a matka, pro slečnu, přání k narozeninámPro slečnu, přání k narozeninám, Kytičky, text, zdarma, pro golfisty a golfisty

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, muzikanta, vnučku, strýce, štamgasty, profesory, tátu, sestru, šéfovou, manžela, motorkáře, důchodce, slečny, přítelkyni, horolezce, bratra, účetní, bráchu, paní učitelku, prababičku, spolupracovníky, holky, hasiče, vojáky, sestřenici, basketbalisty, puberťáka, skauty, děvčátko, sousedy nebo pro dceru.


Klíčová slova: text, zdarma, humorné, vtipné, elektronické, mms, obrázky, narozeninové, přáníčka, Pro slečnu, 2024, K narozeninám, přání, pohlednice, narozeniny, texty, básnička, dětské, vnučku, sms, animace, originální, 2024, K narozeninám, online, gratulace, nejhezčí


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů