Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro slečnu - přání k narozeninám

Drahá slečno,
na Tvoje narozeniny,
Ti posílám své srdce,
nehynoucí lásku,
žhavé polibky,
vřelé objetí,
ať záříš jako slunce,
žij život s radostí.
Všechno nejlepší,
Ti přeje Tvůj milý!


Blahopřání Pro slečnu je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Oslava a cukrárna. Podívejte se též na Přání Den Žen. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro slečnu sdíleli s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro slečnu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Pro slečnu, přání k narozeninám, Květiny, texty, vtipné, pro malé děti a malé děti

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, nadřízeného, tetu, mámu, letce, bafunáře, vnoučata, vnučku, kamioňáka, věřící, vinaře, kněze, štamgasty, trenéry, sestřenici, tchána, vedoucí, nejlepšího kamaráda, bratrance, učitelky, šéfovou, šéfa, bratra, švagrovou, pradědu, tenisty, kámošky, dospělé, teenagery, kamarády nebo pro prababičku.


Klíčová slova: texty, vtipné, obrázky, narozeniny, humorné, animované, originální, narozeninové, online, Pro slečnu, animace, k narozeninám, text, pohlednice, mms, gratulace, básnička, K narozeninám, tetu, K narozeninám, gif, přáníčko, dětské, přání, ecards, Pro slečnu, přáníčka


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů