Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro strýčka - přání k narozeninám

Při měsíčku, při sluníčku
já Ti přeju, milý strýčku,
vše nejlepší k narozeninám,
strašně moc Tě ráda mám!


Text Pro strýčka patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro sestru. Podívejte se též na Blahopřání není sen. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k narozeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Pro strýčka s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro strýčka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro strýčka, přání k narozeninám, Růžička, obrázky, 2023, pro maminku a maminku

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, milenku, slečny, zaměstnance, důchodce, elektrikáře, vedoucího, junáky, kámoše, šéfa, bratra, nadřízené, zahradníka, miláčka, muzikanta, kamarádku, přítele, fotbalisty, kámošky, vinaře, pravnoučata, vojáky, sousedy, holky, vnučky, cyklisty, kolegyni, tetu, učitelky, dceru nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: obrázky, 2023, vtipné, originální, K narozeninám, mms, přání, přáníčka, ke stažení, oslava, přáníčko, 2023, humorné, sms, pohlednice, Pro strýčka, blahopřání, gratulace, text, K narozeninám, animace, k narozeninám, veršované, animované, narozeninové, nejhezčí


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů