Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro strýčka - přání k narozeninám

Při měsíčku, při sluníčku
já Ti přeju, milý strýčku,
vše nejlepší k narozeninám,
strašně moc Tě ráda mám!


Text Pro strýčka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro sestru. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Přání k pětadvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Pro strýčka? Potom se o text podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro strýčka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro strýčka, přání k narozeninám, Kytice, online, <strong>2024</strong>, pro zaměstnance a zaměstnance

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, pejskaře, otce, geokeškaře, syna, babičku, lékaře, horolezce, rodiče, nejlepší kamarádku, cestovatele, chlapce, bráchu, dospělé, děvčátko, malé děti, nadřízené, nadřízeného, strýčka, vojáka, přítelkyni, dvojčata, manžela, učitelky, kolegu, letce, bráchu, partnerku, miláčka, ženy nebo pro spolužáky a spolužačky.


Klíčová slova: online, 2024, text, Pro strýčka, narozeninové, k narozeninám, nejhezčí, verše, elektronické, ke stažení, obrázky, vtipné, básnička, K narozeninám, sms, gratulace, mms, gif, otce, K narozeninám, ecards, dětské, humorné, pohlednice, přáníčka, přáníčko, 2024


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů