prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro strýčka - přání k narozeninám

Při měsíčku, při sluníčku
já Ti přeju, milý strýčku,
vše nejlepší k narozeninám,
strašně moc Tě ráda mám!


Blahopřání Pro strýčka patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro sestru. Podívejte se též na Gratulace k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Pro strýčka můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro strýčka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Pro strýčka, přání k narozeninám, Růžička, veršované, přáníčko, pro tetu a tetu

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tetu, důchodce, havíře, basketbalisty, puberťáka, vojáka, učitele, nejlepší kamarádku, tenisty, tchyni, prababičku, turisty, kámošky, strejdu, muže, expartnery, děti, syna, profesorky, tátu, kamarádku, přítelkyni, malé děti, dědečka, holčičku, ženu, neteř, teenagery, ženy, účetní nebo pro švagra.


Klíčová slova: veršované, přáníčko, Pro strýčka, verše, mms, K narozeninám, gratulace, texty, pohlednice, gif, ecards, narozeniny, Pro strýčka, přání, dětské, 2022, blahopřání, nejhezčí, zdarma, originální, elektronické, k narozeninám, básnička, humorné, ke stažení, K narozeninám


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku Petra

Přání k svátku pro Váška

Přání pro Kláru

Přání 20 let

Zamilované SMSky pro holku

Básničky ze života

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů