Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro strýčka - přání k narozeninám

Při měsíčku, při sluníčku
já Ti přeju, milý strýčku,
vše nejlepší k narozeninám,
strašně moc Tě ráda mám!


Text gratulace Pro strýčka se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro sestru. Podívejte se též na Blahopřání do cukrárny. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Když se narodí maličká. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Pro strýčka? Pak se o něj podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro strýčka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro strýčka

dort k narozeninám, pro strýčka, přání k narozeninámPro strýčka, přání k narozeninám, Svázaná kytice, blahopřání, elektronické, pro vnučky a vnučky

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučky, basketbalisty, kámošky, horolezce, expartnerky, slečny, profesory, sportovce, golfistu, rodiče, havíře, bafunáře, včelaře, sourozence, děvče, partnera, geokeškaře, profesorky, sestřenici, bráchu, chlapy, účetní, strýčka, junáky, zaměstnance, štamgasty, holčičku, kluky, golfisty, fotbalisty nebo pro strýce.


Klíčová slova: blahopřání, elektronické, oslava, gif, animované, veršované, verše, humorné, vtipné, narozeninové, Pro strýčka, K narozeninám, přání, dětské, 2024, 2024, ecards, obrázky, kámošky, text, mms, přáníčko, online, ke stažení, K narozeninám, narozeniny, zdarma


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů