Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro strýčka - přání k narozeninám

Při měsíčku, při sluníčku
já Ti přeju, milý strýčku,
vše nejlepší k narozeninám,
strašně moc Tě ráda mám!


Blahopřání Pro strýčka se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro sestru. Podívejte se též na Přání k pětadvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro strýčka s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro strýčka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro strýčka, přání k narozeninám, Svázaná kytice, <strong>K narozeninám</strong>, gratulace, pro muzikanta a muzikanta

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muzikanta, ženu, keškaře, otužilce, kámoše, učitelky, motorkáře, elektrikáře, horolezce, seniory, faráře, holky, bafunáře, sestru, zahradníka, věřící, golfisty, basketbalisty, ženy, bratrance, chlapečka, partnera, vnoučata, chlapce, myslivce, zahrádkáře, profesory, prarodiče, dceru, kněze nebo pro dospělé.


Klíčová slova: K narozeninám, gratulace, Pro strýčka, nejhezčí, přání, básnička, animace, online, sms, elektronické, text, texty, narozeniny, Pro strýčka, přáníčko, vtipné, verše, pohlednice, keškaře, mms, blahopřání, gif, 2023, oslava, dětské, narozeninové, humorné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů