Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tátu - přání k narozeninám

Když má táta narozeniny,
je to velká oslava,
a jsme všichni šťastní!
Táta lije panáky,
Máma dělá chlebíčky,
na zdraví si připíjíme!
Přejeme mu lásku, štěstí,
upřímně mu děkujeme,
za to, že nám život dal,
a dobře nás vychoval!
Blahopřejeme Ti tatínku!


Text Pro tátu je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Vše nejlepší. Podívejte se též na Blahopřání Stříbrná svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Velikonoce, zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro tátu s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tátu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro tátu, přání k narozeninám, Kytičky, přáníčko, pohlednice, pro šéfku a šéfku

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfku, švagrovou, sestřenici, kuchaře, hokejisty, babičku, letce, důchodce, profesory, muže, maminku, kustody, štamgasty, maséry, mistra, golfisty, miláčka, ředitele, kámoše, bráchu, lékaře, vodáka, kamioňáka, tchána, vojáky, strýce, dědečka, faráře, přátele, pionýry nebo pro prarodiče.


Klíčová slova: přáníčko, pohlednice, texty, narozeniny, básnička, ecards, humorné, gif, animace, K narozeninám, obrázky, oslava, 2023, 2023, K narozeninám, elektronické, gratulace, dětské, sestřenici, verše, veršované, online, Pro tátu, mms, zdarma, vtipné, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů