Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro tátu - přání k narozeninám

Když má táta narozeniny,
je to velká oslava,
a jsme všichni šťastní!
Táta lije panáky,
Máma dělá chlebíčky,
na zdraví si připíjíme!
Přejeme mu lásku, štěstí,
upřímně mu děkujeme,
za to, že nám život dal,
a dobře nás vychoval!
Blahopřejeme Ti tatínku!


Přáníčko Pro tátu patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Vše nejlepší. Podívejte se též na Blahopřání Milý taťka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 25 roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro tátu s vašimi sledujícími na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro tátu, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro tátu

barevné narozeniny, pro tátu, přání k narozeninámPro tátu, přání k narozeninám, Růžička, ecards, veršované, pro motorkáře a motorkáře

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro motorkáře, rodiče, učitele, fotbalisty, dědu, faráře, dívky, dvojčata, myslivce, kluky, rybáře, junáky, cyklisty, nadřízené, horolezce, keškaře, maséry, sportovkyni, zaměstnance, bráchu, rockera, vnučky, kámoše, vnuky, vnuka, dědečka, partnerku, chlapečka, basketbalisty, expartnery nebo pro manželku.


Klíčová slova: ecards, veršované, obrázky, mms, oslava, Pro tátu, k narozeninám, 2024, vtipné, gif, přáníčka, blahopřání, narozeninové, Pro tátu, pohlednice, narozeniny, ke stažení, elektronické, učitele, přání, básnička, zdarma, přáníčko, humorné, 2024, K narozeninám, nejhezčí


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů