Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nový rok - přání k novému roku

Nový rok je doba začátku,
dáváme si nová předsevzetí,
starý život necháváme za sebou,
dvanáctkrát odbijí hodiny.
Ať rok 2024 přinese naději,
možnost změny k lepšímu,
ať přináší útěchu, sílu a lásku.
Přeji Vám vše nejlepší!


Text Nový rok se nachází v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro tatínka. Podívejte se též na Přáníčko pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Nový rok sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Nový rok, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k novému roku, přáníčko nový rok

ohňostroj na nebi, nový rok, přání k novému rokuNový rok, přání k novému roku, Šampaňské, gratulace, K novému roku, pro partnerku a partnerku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnerku, cestovatele, dědu, šéfovou, dědečka, zahrádkáře, otužilce, keškaře, holčičku, nadřízeného, bráchu, pionýry, zetě, tátu, hudebníky, šéfa, bráchu, lesníka, babičku, mámu, nejlepší kamarádku, přátele, přítele, podřízené, otce, horolezce, muže, vodáka, trenéry, partnera nebo pro kolegu.


Klíčová slova: gratulace, K novému roku, narozeniny, Nový rok, animované, animace, texty, dětské, originální, přání, k narozeninám, zdarma, přáníčko, K novému roku, ke stažení, nejhezčí, ecards, humorné, dědu, elektronické, mms, 2024, přáníčka, vtipné, narozeninové, veršované, online


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů