Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nový rok - přání k novému roku

Nový rok je doba začátku,
dáváme si nová předsevzetí,
starý život necháváme za sebou,
dvanáctkrát odbijí hodiny.
Ať rok 2024 přinese naději,
možnost změny k lepšímu,
ať přináší útěchu, sílu a lásku.
Přeji Vám vše nejlepší!


Blahopřání Nový rok patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro tatínka. Podívejte se též na Gratulace pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Přání k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Nový rok) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Nový rok, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Nový rok, přání k novému roku, Novoroční přípitek, 2023, k narozeninám, pro štamgasty a štamgasty

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro štamgasty, děvče, ženy, hokejisty, kolegu, horolezce, slečnu, bratra, profesory, učitele, chlapy, sportovce, nejlepší kamarádku, chlapečka, snachu, vedoucí, puberťáka, bratrance, teenagery, elektrikáře, zahradníka, ségru, trenéry, partnerku, zetě, golfisty, tchyni, strýčka, tchána, sousedy nebo pro syna.


Klíčová slova: 2023, k narozeninám, básnička, přáníčka, gratulace, zdarma, K novému roku, obrázky, Nový rok, Nový rok, narozeniny, ke stažení, vtipné, 2023, blahopřání, mms, online, elektronické, ženy, gif, texty, oslava, dětské, animované, animace, K novému roku, narozeninové


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů