Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nový rok - přání k novému roku

Nový rok je doba začátku,
dáváme si nová předsevzetí,
starý život necháváme za sebou,
dvanáctkrát odbijí hodiny.
Ať rok 2024 přinese naději,
možnost změny k lepšímu,
ať přináší útěchu, sílu a lásku.
Přeji Vám vše nejlepší!


Přáníčko Nový rok je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro tatínka. Podívejte se též na Přáníčko pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Nový rok s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Nový rok, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Nový rok, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, mms, animované, pro dívku a dívku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívku, dětičky, zahradníka, dědečka, vnuka, letce, přítelkyni, švagrovou, motorkáře, teenagery, dívky, profesory, seniory, vinaře, tchyni, přítele, profesorky, partnera, sourozence, muzikanta, spolupracovníky, ženy, rybáře, faráře, otce, děti, kuchaře, trenéry, zetě, kustody nebo pro milence.


Klíčová slova: mms, animované, 2024, sms, K novému roku, obrázky, přání, přáníčko, básnička, texty, narozeninové, dětské, veršované, gif, narozeniny, originální, humorné, Nový rok, zahradníka, online, nejhezčí, text, blahopřání, ecards, K novému roku, verše, oslava


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů