Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2014 - přání k novému roku

Hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů po celý rok 2014 přeje...


Blahopřání PF 2014 je v sekci Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chci být s Tebou. Podívejte se též na Přání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání PF 2014? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2014, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

PF 2014, přání k novému roku, Novoroční přípitek, <strong>K novému roku</strong>, <strong>2022</strong>, pro golfisty a golfisty

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, expartnerky, šéfa, dívky, holčičky, sportovce, dospělé, děti, učitele, dědečka, geokeškaře, bafunáře, přátele, trenéry, přítelkyni, bratrance, bratra, prarodiče, spolupracovníky, havíře, tetu, kustody, seniory, manžela, synovce, chlapce, vnoučata, chlapa, strýčka, expartnery nebo pro maminku.


Klíčová slova: K novému roku, 2022, básnička, přáníčko, pohlednice, sms, oslava, obrázky, narozeniny, ke stažení, 2022, gratulace, texty, verše, vtipné, přáníčka, elektronické, přání, dětské, mms, PF 2014, k narozeninám, narozeninové, blahopřání, K novému roku, text


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazyVše nejlepší k jmeninám

Přání k svátku pro Dominika

Textové Přání pro Radka

Přáníčko pro přítele

Vyznej lásku pomocí SMS

Flash hry zadarmo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů