Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2014 - přání k novému roku

Hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů po celý rok 2014 přeje...


Přáníčko PF 2014 je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chci být s Tebou. Podívejte se též na Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Lásko moje. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání PF 2014? Potom se o text podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2014, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

PF 2014, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, narozeniny, texty, pro myslivce a myslivce

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, golfistu, přítelkyni, dívku, paní učitelku, vnuka, mistra, zaměstnance, hudebníky, učitele, vnuky, golfisty, milenku, bráchu, štamgasty, pradědu, basketbalisty, puberťáka, maséry, rodiče, babičku, nejlepšího kamaráda, tetu, ségru, geokeškaře, šéfa, řidiče, strejdu, ženy, vojáka nebo pro tenisty.


Klíčová slova: narozeniny, texty, gif, PF 2014, vtipné, obrázky, pohlednice, 2023, online, dětské, animace, přáníčka, zdarma, nejhezčí, elektronické, humorné, gratulace, přání, přítelkyni, oslava, animované, mms, originální, básnička, 2023, text, ke stažení


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů