Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2014 - přání k novému roku

Hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů po celý rok 2014 přeje...


Přáníčko PF 2014 je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání chci být s Tebou. Podívejte se též na Stavil se tu zajíček. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Jak čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání PF 2014? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2014, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu určitě potěší květina.

PF 2014, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, <strong>K novému roku</strong>, pohlednice, pro zahradníka a zahradníka

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahradníka, pionýry, tenistky, prarodiče, sportovkyni, trenéry, puberťáka, dospělé, důchodce, ředitele, paní učitelku, nadřízeného, učitelky, sestřenici, strejdu, štamgasty, nejlepšího kamaráda, chlapy, nejlepší kamarádku, kolegu, učitele, kámoše, vnučky, geokeškaře, přátele, seniory, skauty, holčičku, synovce, kámošky nebo pro keškaře.


Klíčová slova: K novému roku, pohlednice, přáníčka, dětské, ecards, sms, k narozeninám, narozeniny, PF 2014, texty, oslava, gif, animované, gratulace, animace, ke stažení, nejhezčí, vtipné, 2023, veršované, mms, online, humorné, elektronické, přáníčko, text


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů