Textová přání k novému roku
Ostatní
PF 2020 - přání k novému roku

Hodně lásky od milovaných, mnoho přátelství od pravých přátel, úctu a uznání od všech, kterých si vážíte a hlavně pevné zdraví v roce 2020 přeje...


Text gratulace PF 2020 je v sekci Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Den Žen. Podívejte se též na Firemní novoročenka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný PF 2020 můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2020, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

PF 2020, přání k novému roku, Silvestr 31.12., K novému roku, blahopřání, pro sestřenici a sestřenici

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, bafunáře, sportovce, tetu, rodiče, kamarády, havíře, přítelkyni, synovce, dceru, vedoucího, junáky, ségru, vnučky, bratra, děti, pravnoučata, chlapce, expartnery, neteř, švagra, partnera, vnoučata, pradědu, dospělé, expartnerky, tchyni, tatínka, holčičky, důchodce nebo pro geokeškaře.


Klíčová slova: K novému roku, blahopřání, K novému roku, přáníčko, veršované, PF 2020, ke stažení, PF 2020, text, 2021, obrázky, dětské, přáníčka, narozeniny, sms, vtipné, narozeninové, pohlednice, verše, mms, oslava, 2021, elektronické, přání, k narozeninám, básnička


Dnešní den (18. květen 2021) slaví svůj svátek Nataša a Timea, zítra (19. květen 2021) oslavuje jmeniny Ivo a Celestýn, pozítří (20. květen 2021) má svátek Zbyšek a Zbyška, 21. květen 2021 bude mít svátek Monika a Mona. 22. květen 2021 bude slavit Emil a Rita.


Vyhledání

Reklama


OdkazyVše nejlepší ke svátku

Přání k svátku pro Libora

Textové Přání pro Jarmila

Přání pro přítele

SMS vyznávající lásku

Java hry zdarma

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů