Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2020 - přání k novému roku

Hodně lásky od milovaných, mnoho přátelství od pravých přátel, úctu a uznání od všech, kterých si vážíte a hlavně pevné zdraví v roce 2020 přeje...


Přáníčko PF 2020 patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Den Žen. Podívejte se též na Blahopřání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem PF 2020? Pak se o něj podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2020, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

PF 2020, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, verše, texty, pro muzikanta a muzikanta

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muzikanta, neteř, kolegy, rockera, ženy, pejskaře, ségru, letce, šéfku, podřízené, děvče, profesorky, kámošky, muže, vedoucí, partnera, milenku, maminku, slečnu, chlapce, skauty, basketbalisty, zahrádkáře, partnerku, manžela, motorkáře, faráře, kámoše, nadřízené, tetu nebo pro důchodce.


Klíčová slova: verše, texty, vtipné, narozeninové, text, oslava, dětské, PF 2020, zdarma, PF 2020, gratulace, 2023, ecards, pohlednice, mms, nejhezčí, K novému roku, narozeniny, humorné, k narozeninám, elektronické, sms, obrázky, blahopřání, ke stažení, online


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů