Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2020 - přání k novému roku

Hodně lásky od milovaných, mnoho přátelství od pravých přátel, úctu a uznání od všech, kterých si vážíte a hlavně pevné zdraví v roce 2020 přeje...


Blahopřání PF 2020 je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Den Žen. Podívejte se též na Velikonoční přání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem PF 2020 sdíleli se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2020, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

PF 2020, přání k novému roku, Novoroční přípitek, přání, originální, pro důchodce a důchodce

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro důchodce, myslivce, hasiče, švagrovou, rodiče, kolegu, elektrikáře, pejskaře, fotbalisty, bráchu, ředitelku, kámošky, kamarádku, chlapa, expartnerky, vinaře, tenistky, mistra, vnučku, tchyni, sportovkyni, rockera, přítele, rybáře, věřící, geokeškaře, nadřízeného, dívky, partnera, sousedy nebo pro bratrance.


Klíčová slova: přání, originální, mms, text, básnička, humorné, verše, ecards, obrázky, dětské, 2023, ke stažení, PF 2020, gratulace, K novému roku, elektronické, vtipné, blahopřání, hasiče, nejhezčí, narozeninové, přáníčka, PF 2020, online, animované, K novému roku, pohlednice


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů