Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2023 - přání k novému roku

Do nového roku
vína jenom trochu,
ba ne, vína moc,
klidnou silvestrovskou noc!
PF 2023


Text gratulace PF 2023 patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Když se narodí maličká. Podívejte se též na Gratulace Chci být s Tebou. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka PF 2023 s vašimi sledujícími na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2023, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace k novému roku, přáníčko pF 2023

lidé novoroční oslavy, pF 2023, přání k novému rokuPF 2023, přání k novému roku, Silvestr 31.12., narozeniny, mms, pro tátu a tátu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, kněze, sportovce, ženy, zahradníka, chlapce, motorkáře, nejlepšího kamaráda, holčičku, švagra, sportovkyni, expartnery, ředitele, elektrikáře, ségru, teenagery, pejskaře, dívky, dceru, geokeškaře, štamgasty, sestřenici, syna, tchána, dětičky, expartnerky, kámoše, synovce, maséry, puberťáka nebo pro golfisty.


Klíčová slova: narozeniny, mms, dětské, ke stažení, 2024, ecards, texty, oslava, gratulace, zdarma, vtipné, gif, k narozeninám, animace, přáníčko, online, obrázky, blahopřání, sportovce, nejhezčí, básnička, text, PF 2023, sms, humorné, přáníčka, elektronické


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů