Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2023 - přání k novému roku

Do nového roku
vína jenom trochu,
ba ne, vína moc,
klidnou silvestrovskou noc!
PF 2023


Blahopřání PF 2023 je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Když se narodí maličká. Podívejte se též na Gratulace biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Přání lásce mojí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný PF 2023 můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2023, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

PF 2023, přání k novému roku, Novoroční přípitek, vtipné, <strong>2023</strong>, pro nadřízeného a nadřízeného

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, basketbalisty, manželku, lékaře, sportovce, letce, profesory, kolegu, myslivce, přítelkyni, hokejisty, hasiče, manžela, děvče, synovce, slečnu, pravnoučata, vinaře, švagra, zetě, zaměstnance, otužilce, zeťáka, dceru, elektrikáře, milenku, podřízené, děvčátko, chlapce, vnoučata nebo pro chlapečka.


Klíčová slova: vtipné, 2023, k narozeninám, zdarma, sms, originální, přáníčka, nejhezčí, blahopřání, narozeniny, K novému roku, humorné, gif, gratulace, obrázky, dětské, pohlednice, text, manželku, PF 2023, přání, mms, elektronické, animované, oslava, animace, básnička


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů