Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2023 - přání k novému roku

Do nového roku
vína jenom trochu,
ba ne, vína moc,
klidnou silvestrovskou noc!
PF 2023


Text PF 2023 patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Když se narodí maličká. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný PF 2023 můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2023, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

PF 2023, přání k novému roku, Šampaňské, elektronické, animace, pro strýce a strýce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýce, teenagery, ženy, partnera, sestru, tátu, nejlepšího kamaráda, děvče, dívku, myslivce, zetě, slečnu, dědečka, včelaře, nadřízené, muzikanta, fotbalisty, golfisty, ředitele, elektrikáře, geokeškaře, profesorky, pradědu, golfisty, kolegy, milenku, šéfku, otce, turisty, spolupracovníky nebo pro junáky.


Klíčová slova: elektronické, animace, online, přáníčko, gif, 2022, nejhezčí, originální, ecards, texty, PF 2023, sms, humorné, mms, K novému roku, básnička, veršované, PF 2023, ke stažení, obrázky, dětské, 2022, text, blahopřání, animované, vtipné


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů