prani.luksoft.cz
Ostatní
PF 2023 - přání k novému roku

Do nového roku
vína jenom trochu,
ba ne, vína moc,
klidnou silvestrovskou noc!
PF 2023


Text gratulace PF 2023 patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Když se narodí maličká. Podívejte se též na Blahopřání pro muže. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka PF 2023 s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2023, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

PF 2023, přání k novému roku, Silvestr 31.12., text, oslava, pro chlapy a chlapy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapy, tchána, rockera, rybáře, strejdu, golfisty, expartnerky, sestřenici, keškaře, expartnery, bráchu, vnoučata, ženu, miláčka, kamioňáka, faráře, zeťáka, spolužáky a spolužačky, sourozence, šéfa, hasiče, golfisty, kolegyni, milence, švagra, muzikanta, slečny, kolegy, dětičky, včelaře nebo pro holčičky.


Klíčová slova: text, oslava, 2023, online, originální, elektronické, animace, texty, dětské, vtipné, přáníčko, narozeninové, 2023, K novému roku, gif, ke stažení, ecards, blahopřání, rockera, gratulace, PF 2023, veršované, přáníčka, K novému roku, básnička, nejhezčí, narozeniny


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů