Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2024 - přání k novému roku

Až nový rok začne,
ať změny přinese značné,
všechno se k lepšímu dá
ať každý radost má.
PF 2024


Text PF 2024 se nachází v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro muže. Podívejte se též na Gratulace biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Stavil se tu zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání PF 2024? Potom se o text podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2024, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu určitě potěší květina.

PF 2024, přání k novému roku, Šampaňské, text, originální, pro kolegy a kolegy

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegy, děvče, kámoše, včelaře, babičku, tchyni, tenistky, vnučku, děvčátko, holčičku, zahradníka, řidiče, vnuky, dívky, seniory, ženu, lékaře, fotbalisty, bratra, kamioňáka, golfistu, geokeškaře, kuchaře, nejlepší kamarádku, pravnoučata, švagrovou, přítele, bafunáře, chlapečka, mámu nebo pro expartnery.


Klíčová slova: text, originální, sms, texty, ecards, narozeniny, ke stažení, básnička, veršované, gif, nejhezčí, K novému roku, PF 2024, oslava, blahopřání, vtipné, přání, gratulace, kámoše, mms, animace, verše, pohlednice, animované, 2024, PF 2024, zdarma


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů