Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
PF 2024 - přání k novému roku

Až nový rok začne,
ať změny přinese značné,
všechno se k lepšímu dá
ať každý radost má.
PF 2024


Blahopřání PF 2024 je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro muže. Podívejte se též na Blahopřání Biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Přání Šťastné a veselé. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka PF 2024 s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

PF 2024, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

PF 2024, přání k novému roku, Novoroční přípitek, narozeninové, <strong>PF 2024</strong>, pro bafunáře a bafunáře

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, elektrikáře, kněze, děvčátko, vnučku, profesory, kolegu, kuchaře, dědečka, rodiče, zaměstnance, otce, chlapce, tatínka, manželku, bratra, rybáře, prababičku, ženy, prarodiče, vodáka, sousedy, ženu, otužilce, horolezce, puberťáka, důchodce, pravnoučata, tenisty, mámu nebo pro mistra.


Klíčová slova: narozeninové, PF 2024, animované, přáníčka, narozeniny, verše, k narozeninám, ecards, gif, humorné, zdarma, básnička, K novému roku, veršované, PF 2024, dětské, vtipné, ke stažení, kněze, 2023, přáníčko, oslava, elektronické, text, blahopřání, nejhezčí, obrázky


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů