Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Plné kapsy - přání k novému roku

Ať je celý rok od Silvestra skvělý,
Ať se sny stanou skutečností,
ať máš peněz plné kapsy,
ať city nemizí a srdce nebolí!


Text Plné kapsy je v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro dědečka. Podívejte se též na Blahopřání Chci být s Tebou. Mohlo by vás také zajímat Přání skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Plné kapsy? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Plné kapsy, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Plné kapsy, přání k novému roku, Šampaňské, elektronické, <strong>2023</strong>, pro kluky a kluky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, šéfku, tchána, chlapy, vodáka, bafunáře, strýčka, babičku, vinaře, dospělé, muže, dědečka, dědu, vojáky, nejlepšího kamaráda, golfisty, učitelky, fotbalisty, malé děti, učitele, mistra, milenku, faráře, spolupracovníky, miláčka, slečnu, dvojčata, účetní, cyklisty, švagrovou nebo pro sportovkyni.


Klíčová slova: elektronické, 2023, K novému roku, animace, online, přání, dětské, texty, obrázky, narozeninové, zdarma, Plné kapsy, 2023, mms, text, originální, humorné, sms, tchána, veršované, gratulace, ecards, přáníčka, básnička, pohlednice, blahopřání, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů