Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Silvestr - přání k novému roku

Ohňostroj, sníh, hudba,
všichni popíjejí šampaňské,
starý rok se mění v nový,
tak hodně štěstí přeji!
Všechno nejlepší!


Text Silvestr je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro tetu. Podívejte se též na Blahopřání pětadvacet roků. Mohlo by vás také zajímat Přání Honza. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Silvestr sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Silvestr, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Silvestr, přání k novému roku, Šampaňské, text, Silvestr, pro kytaristu a kytaristu

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kytaristu, sestřenici, ségru, motorkáře, šéfovou, kamioňáka, kustody, chlapa, strýce, důchodce, věřící, účetní, šéfa, teenagery, puberťáka, děvče, kluky, pionýry, přítelkyni, hasiče, sportovce, miláčka, tátu, malé děti, holčičky, hudebníky, sousedy, zaměstnance, lékaře, golfisty nebo pro muzikanta.


Klíčová slova: text, Silvestr, oslava, zdarma, přáníčka, elektronické, sms, Silvestr, originální, animované, pohlednice, ecards, online, 2024, animace, K novému roku, blahopřání, texty, ségru, básnička, ke stažení, 2024, mms, gif, vtipné, verše, dětské


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů