Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Silvestr - přání k novému roku

Ohňostroj, sníh, hudba,
všichni popíjejí šampaňské,
starý rok se mění v nový,
tak hodně štěstí přeji!
Všechno nejlepší!


Blahopřání Silvestr se nachází v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro tetu. Podívejte se též na Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Silvestr? Potom se o text podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Silvestr, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Silvestr, přání k novému roku, Novoroční přípitek, elektronické, <strong>K novému roku</strong>, pro kámoše a kámoše

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámoše, učitelky, junáky, účetní, vnučku, neteř, řidiče, vodáka, dospělé, spolužáky a spolužačky, bafunáře, hudebníky, milenku, muzikanta, lesníka, věřící, sportovce, vojáka, kuchaře, dívky, babičku, kněze, cestovatele, vnučky, dědu, vojáky, otužilce, ředitelku, podřízené, prarodiče nebo pro kolegu.


Klíčová slova: elektronické, K novému roku, verše, online, pohlednice, 2023, animace, přáníčka, ecards, Silvestr, 2023, humorné, animované, dětské, narozeniny, přání, texty, nejhezčí, junáky, ke stažení, k narozeninám, obrázky, gratulace, Silvestr, K novému roku, vtipné, text


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů