Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Spáč - přání k novému roku

Probuď se spáči v Novém roku,
ať se Ti daří na každém kroku,
ať To stále sluníčko svítí,
ale už žádné nové děti!
Jen já, manželka, pes a dvě děti!


Text Spáč se nachází v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro ženu. Podívejte se též na Blahopřání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Texty k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento text (Spáč) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Spáč, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Spáč, přání k novému roku, Šampaňské, verše, animované, pro podřízené a podřízené

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, slečny, sportovce, holčičku, kolegy, manželku, kluky, bráchu, pradědu, rockera, zaměstnance, maséry, chlapy, švagrovou, slečnu, profesorky, kolegyni, štamgasty, vnučky, letce, elektrikáře, vinaře, partnera, chlapečka, puberťáka, snachu, dospělé, dívku, partnerku, rybáře nebo pro šéfa.


Klíčová slova: verše, animované, 2023, nejhezčí, Spáč, přání, narozeninové, elektronické, dětské, K novému roku, blahopřání, gif, přáníčko, pohlednice, animace, gratulace, zdarma, narozeniny, sportovce, humorné, sms, oslava, ke stažení, texty, online, obrázky, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů