Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Spáč - přání k novému roku

Probuď se spáči v Novém roku,
ať se Ti daří na každém kroku,
ať To stále sluníčko svítí,
ale už žádné nové děti!
Jen já, manželka, pes a dvě děti!


Text gratulace Spáč patří do sekce K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace pro ženu. Podívejte se též na Gratulace k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke dni matek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Spáč sdíleli s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Spáč, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Spáč, přání k novému roku, Silvestr 31.12., vtipné, animované, pro keškaře a keškaře

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro keškaře, učitele, bráchu, kolegu, zahrádkáře, otužilce, přátele, manžela, rockera, tátu, golfistu, skauty, lesníka, bráchu, ségru, maséry, synovce, chlapa, účetní, holčičku, šéfku, kluky, vojáka, vnuka, fotbalisty, tchyni, hudebníky, zahradníka, vedoucí, dědečka nebo pro havíře.


Klíčová slova: vtipné, animované, K novému roku, básnička, ecards, přáníčka, obrázky, pohlednice, 2024, elektronické, 2024, animace, oslava, text, narozeniny, ke stažení, Spáč, blahopřání, bráchu, mms, gif, sms, texty, Spáč, veršované, přáníčko, narozeninové


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů