Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Promocí to začíná - přání k promoci

Svět se nám otevírá,
nové možnosti nás lákají.
Promocí to začíná.
Co nám osud připraví?
Novou práci a zázemí!


Text gratulace Promocí to začíná patří do sekce K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 60 let. Podívejte se též na Přáníčko pro kamarádku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K narozeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Promocí to začíná s vaším okruhem známých osob na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Promocí to začíná, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k promoci, přáníčko promocí to začíná

dárek pro studenta, promocí to začíná, přání k promociPromocí to začíná, přání k promoci, Tulipány, animované, básnička, pro vedoucího a vedoucího

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucího, šéfa, zetě, dědu, malé děti, teenagery, sourozence, partnerku, slečny, trenéry, geokeškaře, podřízené, kolegyni, účetní, expartnerky, zahradníka, muže, přítelkyni, letce, otužilce, dvojčata, švagra, bratrance, důchodce, kámoše, motorkáře, ségru, učitelky, tchyni, cyklisty nebo pro chlapce.


Klíčová slova: animované, básnička, verše, Promocí to začíná, gif, přáníčko, dětské, oslava, texty, narozeniny, narozeninové, k narozeninám, K promoci, K promoci, originální, 2024, gratulace, Promocí to začíná, zetě, animace, zdarma, vtipné, elektronické, pohlednice, přáníčka, online, veršované


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů