Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Promocí to začíná - přání k promoci

Svět se nám otevírá,
nové možnosti nás lákají.
Promocí to začíná.
Co nám osud připraví?
Novou práci a zázemí!


Přáníčko Promocí to začíná je v kategorii K promoci

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 60 let. Podívejte se též na Přání malému děcku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k žhavé novince. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Promocí to začíná s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k promoci?

Promocí to začíná, přání k promoci, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k promoci) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Promocí to začíná, přání k promoci, Kytice, narozeniny, nejhezčí, pro geokeškaře a geokeškaře

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, sportovce, expartnery, lékaře, kněze, podřízené, tchána, dceru, muže, maséry, šéfku, paní učitelku, havíře, chlapce, dívku, kytaristu, sousedy, řidiče, ženu, chlapy, horolezce, golfistu, přítelkyni, dospělé, nejlepší kamarádku, turisty, holčičku, rybáře, vedoucí, sestru nebo pro rockera.


Klíčová slova: narozeniny, nejhezčí, 2023, mms, zdarma, sms, dětské, narozeninové, básnička, gratulace, 2023, K promoci, elektronické, pohlednice, originální, Promocí to začíná, verše, přáníčko, expartnery, blahopřání, ke stažení, k narozeninám, oslava, gif, text, animace, přáníčka


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů