Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční atmosféra - přání k Vánocům

Přejeme krásné Vánoce,
strávený v příjemné rodinné atmosféře,
šťastné dny v nadcházejícím roce,
silvestrovské oslavy s alkoholem,
přejeme všechno nejlepší!


Blahopřání Vánoční atmosféra je v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Přáníčko k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Den žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Vánoční atmosféra sdíleli s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční atmosféra, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Vánoční atmosféra, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, narozeniny, přáníčko, pro profesorky a profesorky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, ředitelku, přátele, tenistky, myslivce, vnuka, snachu, bráchu, trenéry, lékaře, včelaře, hudebníky, kamarády, bratrance, strýce, mistra, učitelky, dědečka, muže, havíře, ženu, ředitele, golfistu, elektrikáře, prababičku, dětičky, vnučku, junáky, tchána, holčičky nebo pro zetě.


Klíčová slova: narozeniny, přáníčko, pohlednice, sms, K Vánocům, zdarma, online, 2023, ecards, veršované, verše, text, blahopřání, texty, animace, dětské, K Vánocům, narozeninové, přátele, mms, k narozeninám, Vánoční atmosféra, oslava, Vánoční atmosféra, vtipné, gratulace, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů