Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční dárky - přání k Vánocům

Hordy krásných dárků,
život bez zákrut,
spousta bublinek šampaňského,
někoho, kdo připraví snídani,
a na každém kroku,
štěstí v Novém roce!


Přáníčko Vánoční dárky patří do kategorie K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace skleničku zvedáme. Podívejte se též na Přáníčko k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Vánoční dárky? Potom se o text podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční dárky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Vánoční dárky, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, <strong>Vánoční dárky</strong>, veršované, pro kustody a kustody

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, vedoucí, golfisty, mistra, přítele, golfistu, expartnery, dceru, horolezce, cyklisty, trenéry, sportovkyni, děti, podřízené, zahrádkáře, basketbalisty, bráchu, miláčka, rodiče, paní učitelku, babičku, snachu, bráchu, slečnu, hasiče, otužilce, tatínka, zaměstnance, elektrikáře, učitelky nebo pro ségru.


Klíčová slova: Vánoční dárky, veršované, přání, gif, K Vánocům, ke stažení, dětské, k narozeninám, gratulace, nejhezčí, texty, 2023, pohlednice, 2023, narozeninové, Vánoční dárky, mms, básnička, golfisty, narozeniny, přáníčko, text, animace, vtipné, verše, přáníčka, ecards


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů