Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční dárky - přání k Vánocům

Hordy krásných dárků,
život bez zákrut,
spousta bublinek šampaňského,
někoho, kdo připraví snídani,
a na každém kroku,
štěstí v Novém roce!


Blahopřání Vánoční dárky se nachází v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace skleničku zvedáme. Podívejte se též na Blahopřání pro dítě. Mohlo by vás také zajímat Není svatba jako svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Vánoční dárky můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční dárky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko vánoční dárky

dárek pro babičku, vánoční dárky, přání k VánocůmVánoční dárky, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, nejhezčí, <strong>K Vánocům</strong>, pro ředitelku a ředitelku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitelku, babičku, vojáky, kolegyni, bafunáře, vedoucí, přítelkyni, tatínka, keškaře, trenéry, teenagery, cyklisty, kustody, golfisty, hasiče, kytaristu, myslivce, holčičku, štamgasty, vnuky, rybáře, vojáka, cestovatele, šéfku, chlapy, pravnoučata, šéfovou, šéfa, prababičku, prarodiče nebo pro holky.


Klíčová slova: nejhezčí, K Vánocům, online, zdarma, mms, 2024, dětské, pohlednice, humorné, k narozeninám, přání, přáníčko, obrázky, Vánoční dárky, elektronické, básnička, animace, oslava, vojáky, gif, gratulace, narozeniny, vtipné, texty, blahopřání, přáníčka, ecards


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů