Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Diamantová svatba - přání k výročí svatby

Vydržet spolu 60 let
je úctyhodný výkon.
Bezvadně to oslavte,
s přáteli se pobavte,
a nebuďte příliš hrrr.
Buďte rádi, že vás ještě
nenavštívil Alzheimer!
Gratulujeme Vám k významnému jubileu!


Text Diamantová svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání malému děcku. Podívejte se též na Blahopřání pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ppo babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Diamantová svatba můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Diamantová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Diamantová svatba, přání k výročí svatby, Růžička, narozeniny, animace, pro šéfovou a šéfovou

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfovou, cyklisty, dívku, sourozence, nejlepší kamarádku, horolezce, pionýry, golfistu, kolegu, trenéry, geokeškaře, holčičku, šéfku, sportovce, učitelky, partnera, zahradníka, sportovkyni, kámoše, tchyni, bráchu, myslivce, golfisty, maséry, chlapečka, zaměstnance, pejskaře, fotbalisty, tatínka, rockera nebo pro keškaře.


Klíčová slova: narozeniny, animace, animované, humorné, veršované, obrázky, originální, zdarma, přáníčko, básnička, K výročí svatby, 2022, gratulace, přání, verše, blahopřání, gif, pohlednice, 2022, k narozeninám, online, mms, Diamantová svatba, sms, text, texty


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů