Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Diamantová svatba - přání k výročí svatby

Vydržet spolu 60 let
je úctyhodný výkon.
Bezvadně to oslavte,
s přáteli se pobavte,
a nebuďte příliš hrrr.
Buďte rádi, že vás ještě
nenavštívil Alzheimer!
Gratulujeme Vám k významnému jubileu!


Blahopřání Diamantová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání malému děcku. Podívejte se též na Gratulace Honza. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Diamantová svatba s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Diamantová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Diamantová svatba, přání k výročí svatby, Kytice, <strong>K výročí svatby</strong>, verše, pro ženy a ženy

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženy, manžela, trenéry, přítele, horolezce, bráchu, chlapce, sportovce, holky, sportovkyni, tenisty, kolegyni, dívku, švagra, junáky, milence, účetní, spolužáky a spolužačky, vodáka, nadřízené, tetu, teenagery, sestru, zaměstnance, maséry, kuchaře, spolupracovníky, kamarádku, vedoucího, kluky nebo pro syna.


Klíčová slova: K výročí svatby, verše, Diamantová svatba, 2023, ke stažení, gif, texty, originální, přáníčko, gratulace, vtipné, 2023, nejhezčí, narozeniny, text, pohlednice, blahopřání, Diamantová svatba, trenéry, narozeninové, elektronické, oslava, k narozeninám, básnička, přání, animace, ecards


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít na webu

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů