Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Diamantová svatba - přání k výročí svatby

Vydržet spolu 60 let
je úctyhodný výkon.
Bezvadně to oslavte,
s přáteli se pobavte,
a nebuďte příliš hrrr.
Buďte rádi, že vás ještě
nenavštívil Alzheimer!
Gratulujeme Vám k významnému jubileu!


Text gratulace Diamantová svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání malému děcku. Podívejte se též na Blahopřání dvacet roků. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ke dni otců. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Diamantová svatba s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Diamantová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko diamantová svatba

květiny k svátku, diamantová svatba, přání k výročí svatbyDiamantová svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, přáníčko, zdarma, pro milence a milence

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, tetu, holky, trenéry, učitele, bráchu, dospělé, paní učitelku, švagra, milenku, včelaře, strejdu, sestru, muzikanta, dceru, otužilce, kuchaře, zahrádkáře, ředitelku, puberťáka, vojáky, zahradníka, kytaristu, otce, kámoše, děvče, havíře, basketbalisty, neteř, sousedy nebo pro vnuka.


Klíčová slova: přáníčko, zdarma, narozeniny, přání, obrázky, gratulace, blahopřání, oslava, humorné, k narozeninám, K výročí svatby, vtipné, Diamantová svatba, mms, text, básnička, online, verše, holky, sms, 2024, animace, pohlednice, texty, narozeninové, K výročí svatby, animované


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů