Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dřevěná svatba - přání k výročí svatby

Nejkrásnější květ,
který poznal svět,
stojí po mém boku,
dnes právě 5 roků!


Přáníčko Dřevěná svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání není sen. Podívejte se též na Gratulace Jak čas letí. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Dřevěná svatba s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Dřevěná svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Dřevěná svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, nejhezčí, 2022, pro vnučky a vnučky

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnučky, holky, kluky, sportovce, expartnerky, šéfa, pravnoučata, partnerku, skauty, holčičku, zetě, včelaře, přítele, lékaře, štamgasty, manžela, rockera, trenéry, sestru, neteř, milence, strýčka, profesory, slečnu, miláčka, maminku, přátele, junáky, malé děti, dceru nebo pro havíře.


Klíčová slova: nejhezčí, 2022, přáníčka, elektronické, 2022, přání, K výročí svatby, dětské, zdarma, básnička, animované, narozeniny, originální, narozeninové, ke stažení, online, k narozeninám, oslava, gratulace, sms, veršované, animace, pohlednice, přáníčko, humorné, blahopřání


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů