Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dřevěná svatba - přání k výročí svatby

Nejkrásnější květ,
který poznal svět,
stojí po mém boku,
dnes právě 5 roků!


Text gratulace Dřevěná svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání není sen. Podívejte se též na Svátek František. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k padesátce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Dřevěná svatba s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Dřevěná svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Dřevěná svatba, přání k výročí svatby, Růžička, 2023, <strong>K výročí svatby</strong>, pro expartnery a expartnery

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnery, elektrikáře, ženy, šéfovou, děvče, věřící, pionýry, junáky, vnučky, dospělé, neteř, strejdu, vinaře, basketbalisty, expartnerky, vojáky, zeťáka, manžela, kuchaře, tchána, paní učitelku, nejlepší kamarádku, keškaře, slečnu, ženu, fotbalisty, rockera, cestovatele, golfistu, děti nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: 2023, K výročí svatby, text, zdarma, gif, ecards, blahopřání, verše, přání, dětské, K výročí svatby, vtipné, narozeniny, sms, básnička, veršované, obrázky, 2023, ženy, texty, oslava, k narozeninám, Dřevěná svatba, gratulace, narozeninové, originální, mms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů