Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dřevěná svatba - přání k výročí svatby

Nejkrásnější květ,
který poznal svět,
stojí po mém boku,
dnes právě 5 roků!


Text Dřevěná svatba je v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání není sen. Podívejte se též na Gratulace Pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 60 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Dřevěná svatba s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Dřevěná svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko dřevěná svatba

prsten náhrdelník, dřevěná svatba, přání k výročí svatbyDřevěná svatba, přání k výročí svatby, Kytičky, <strong>2024</strong>, pohlednice, pro zaměstnance a zaměstnance

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, holky, vojáka, synovce, otce, partnera, keškaře, chlapce, švagra, strejdu, vnučku, junáky, zahrádkáře, zeťáka, nejlepšího kamaráda, šéfku, nadřízené, řidiče, učitele, muzikanta, miláčka, kamioňáka, maminku, slečnu, ředitele, švagrovou, malé děti, tetu, bafunáře, sportovce nebo pro pravnoučata.


Klíčová slova: 2024, pohlednice, 2024, originální, k narozeninám, mms, Dřevěná svatba, obrázky, ecards, online, verše, ke stažení, narozeniny, K výročí svatby, přáníčko, humorné, básnička, oslava, vojáka, gratulace, blahopřání, animace, nejhezčí, dětské, animované, Dřevěná svatba, zdarma


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů