Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Dřevěná svatba - přání k výročí svatby

Nejkrásnější květ,
který poznal svět,
stojí po mém boku,
dnes právě 5 roků!


Text Dřevěná svatba se nachází v kategorii Blahopřání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání není sen. Podívejte se též na Velikonoční přání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Dřevěná svatba můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Dřevěná svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Dřevěná svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, obrázky, oslava, pro milence a milence

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, přítelkyni, havíře, muže, rodiče, synovce, malé děti, basketbalisty, myslivce, vnučky, přátele, holky, děti, sourozence, tatínka, holčičky, kámoše, důchodce, sestru, maminku, dědečka, seniory, manžela, ségru, bafunáře, chlapa, sousedy, rybáře, štamgasty, babičku nebo pro dceru.


Klíčová slova: obrázky, oslava, pohlednice, 2021, k narozeninám, veršované, vtipné, verše, mms, ke stažení, Dřevěná svatba, K výročí svatby, blahopřání, přáníčka, básnička, Dřevěná svatba, K výročí svatby, texty, přáníčko, 2021, elektronické, narozeninové, text, dětské, narozeniny, sms


Dnešní den (26. říjen 2021) slaví svůj svátek Erik a Erich, zítra (27. říjen 2021) oslavuje jmeniny Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, pozítří (28. říjen 2021) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, 29. říjen 2021 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva. 30. říjen 2021 bude slavit Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k svátku pro ženu

Přání k svátku pro Matěje

Textové Přání pro Kamila

Narozeniny přítele

Vyznání lásky pomocí SMS

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů